Gry komputerowe

Przepustka sezonowa do Battlefronta za darmoJeśli do tej pory gracie w Star Wars Battlefront na PS4 a nie posiadacie dodatków, to udajcie się szybko PS Store -wszystkie dostępne są za darmo.
Trudno powiedzieć czy to efekt błędu w sklepie, czy kampania promocyjna przed premierą Battlefront II, ale wszystkie cztery dodatki wchodzące w skład przepustki sezonowej można teraz pobrać za darmo.
Podobna promocja dotyczyła kiedyś Battlefield 4 i Hardline, więc może to nie przypadek. Tak czy inaczej, nie ma na co czekać.[UPDATE]
Promocja dostępna jest także w sklepie Xbox Live, wygląda więc na to, że nie jest to przypadek.Tagi: Battlefront (2015) (116)

Komentarze (15)

@SW-Yogurt Miałem na myśli próby wszczęcia dość nieprzyjemnej dyskusji ;).

A PC? [2]

@Jacek112 - Yyyyy? ~;) Dobra, rozumiem, dylatacja czasu.
A co do akronimu, to żart, o tyle nietrafny, że jak pisze Haniball PieCe swoje dostały.
A trafny, bo gram tylko na PC i nie mam niczego nowego SW. ~:(

@SW-Yogurt Próbuj dalej ;).
@Darth Starkiller http://swbstats.com/ Cóż gdyby Battlefront był niewielką gierką indie, tworzoną przez mały zespół... No, ale nie jest i masz rację, jeśli porównać ją z innymi grami EA wychodzi na to, że jest martwa.

A już miałem się zapytać czemu nie ma na PC... :P Swoją drogą, dużo osób gra na multi? Bo już kilka miesięcy temu czytałem, że gra jest prawie martwa jeśli chodzi o aktywnych graczy.

Na PC również przepustka sezonowa jest za darmo na Origin

PC to akronim Po Co. ~;)

No wiecie, za parę miesięcy i tak zamykają serwery, dużej różnicy im to raczej nie zrobi a może ktoś kupi nową część. :P

Zbik0

Nie wiem jak to wygląda na Xboxie, ale w przypadku PS4 należało zakupić/pobrać najpierw przepustkę sezonową, dopiero później można było pobrać poszczególne dodatki (bo bez tego trzeba płacić za każdy po 63 zł).

Nie wprowadzajcie w błąd, na Xboxa zestaw DLC nie jest za darmo - potrzebna jest subskrypcja "Xbox Live Gold".

Ogarnięte, dzięki Lornie za newsa.

Pograłem - 1/10. Szkoda :(

Jacek112 no właśnie o nas zawsze zapominają :(

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.