Solo

Kopalnie na Kessel?

Na Rona Howarda można liczyć. Nie tylko wrzuca kolejne zdjęcia do sieci, ale najwyraźniej śledzi też najnowsze plotki i w pewien sposób je podkręca. Te zaś dotyczyły ostatnio dwóch planet, które być może zobaczymy w filmie o Hanie Solo. Pierwsza to Corelia, która podobno zostanie ukazana w pierwszej części filmu. Druga to Kessel. Jak wiemy, Hantologia powinna dziać się na przestrzeni 6-7 lat, więc to okres w którym można ukazać wiele miejsc. Howard zaś wrzucił coś, co trochę wygląda na kopalnię.

Spicey?

Post udostępniony przez RealRonHoward (@realronhoward)Inne plotki sugerują, że jednak zobaczymy Dartha Vadera w filmie. Podobno kostium był używany na planie w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Wiemy, że na pewno w Vadera nie wcieli się Spencer Wending, o czym pisaliśmy wcześniej, mimo, że to właśnie z nim łączono wcześniejsze doniesienia o Vaderze.

Wraca też sprawa Norwegii. Otóż Norwedzy ostatnio pochwalili się, że u nich w Preikestolen ma być kręcony finał sequela „Gwiezdnych Wojen”. Wcześniej podobne doniesienia łączono z filmem o Hanie Solo, zresztą szybko żaden inny nie wchodzi w grę. Czyżby Howard miał jeszcze polecieć z ekipą na lokację? Zobaczymy.Tagi: Plotki (961) Ron Howard (108) Solo (171)

Komentarze (15)

Może pokażą jak Han przelatuje trasę na Kessel w 12 parseków

Ciekawe jak pokażą Kessel. :) Już trochę przebolałem, że w nowym kanonie jest okrągła zamiast w kształcie ziemniaka, więc będę się jarał.

W nowym kanonie Kessel nie ma kształtu ziemniaka i to zwykła, nuda planeta. Żenada.

Jak tak dalej pójdzie to zobaczymy cały film w zdjęciach.:P

Kessel już jest w kanonie, ale jak pojawi się w filmie, będę przeszczęśliwa :D

Piwnica Plinketta?

No tak, nie może być filmu bez Vadera... Jeśli faktycznie to prawda to mam nadzieję, że skończy się na małym cameo.

Czekam na Corelię, to może być najfajniesza planeta wszechczasów.

Pojawienie się Vadera w RO było jak najbardziej na miejscu, ale w "kosmicznym westernie" o szmuglerze/zawadiace? Chociaż... Z drugiej strony, to na chwilę obecną trudno powiedzieć jaki w ogóle "potworek" z tego filmu wyjdzie...

"Ja tu widzę niezły burdel", czyli "nasi tu byli". ~:P

Jak ma być Vader to tylko w formie cameo. A to, że pojawia się Kessel to szansa, że część historii jest inspirowana legendarna historią Hana. Może będzie imperialna akademia?

Jak w FILMIE pojawią się planety ze starego EU, to film już ma plusa.

A dlaczego nie? Byle mądrze umieszczony i w nie większym wymiarze niż w RO

Poza tym Chewie, Lando, Sokół - choć to raczej oczywiste. Ale po co Vader?

Rzeczy, ktore muszą być w hantologii:
Kessel, Jabba i jakieś brzydkie kantyny :D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Solo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.