Świat Filmu

„Linia życia” w kinach

Dzisiaj na nasze ekrany wchodzi film „Linia życia” (The Flatliners) Nielsa Ardena Opleva. W jednej z głównych ról zobaczymy Diego Lunę (Cassian Andor). W pozostałych rolach występują: Ellen Page, Nina Dobrev, James Norton i Kiefer Sutherland. Film to w pewien sposób remake a zarazem kontynuacja „Linii życia” Joela Schumachera z 1990. Tam scenariusz napisał Peter Filadri, nowej wersji – Ben Ripley.

Film opowiada historię pięciorga studentów medycyny, którzy mają obsesję na temat życia po życiu. Eksperymentując zatrzymują swoje serce, by na krótki czas przeżyć doświadczenie bliskie śmierci. Będzie to miało niespodziewane konsekwencje w ich życiu.Warto dodać też, że w tamtym tygodniu pojawił się w kinach film: „LEGO® Ninjago: Film”, wyprodukowany przez byłą ekipę Hantologii, czyli Phila Lorda, Chrisa Millera i Willa Allegrę (ten ostatni może się jeszcze ostał jako producent spin-offa).Tagi: Christopher Miller (61) Diego Luna (48) LEGO (420) Phil Lord (57) Will Allegra (7)

Komentarze (3)

Oryginał to kaszana jakich mało (widziałem w kinie!), a remake podobno jeszcze gorszy, kompletne pośmiewisko i kpina z widza :)

Dobry remake, ale bez zachwytu.

Jak szczerze nie cierpię Schumachera za jego dwa "Batmany", które na wiele lat uśmierciły serię, tak oryginalną "Linię Życia" uważam za naprawdę świetny film i wątpię, by remake w jakimkolwiek stopniu go przebił. No, ale - zobaczymy.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.