Star Wars TV

Plotki serialowe #6

Rózne

„Rebeliantami” będziemy mogli ponownie nacieszyć się za nieco ponad dwa tygodnie. W minionym tygodniu ukazał się plakat czwartej serii prezentujący głównych bohaterów sezonu.Znamy też już opisy pierwszych epizodów z sezonu. Dwa inne możecie przeczytać w poprzednich plotkach.
  • „Heroes of Mandalore”, część 1 - Sabine prowadzi Kanana, Ezrę i swoich braci-Mandalorian na ojczysty świat, aby uwolnić ojca ze szponów Imperium.

  • „Heroes of Mandalore”, część 2 - Gdy Sabine odkrywa, że Imperium wznowiło prace nad niszczycielską bronią, którą stworzyła, oraz że planuje użyć jej na Mandalorianach, musi zadecydować czy ją zniszczyć, czy użyć.

  • „In the Name of the Rebelion”, część 1 - Jako członkowie Sojuszu Rebeliantów, Ezra i załoga "Ghosta" muszą zaakceptować misję szpiegowania imperialnej placówki, którą normalnie by zniszczyli.

  • „In the Name of the Rebelion”, część 2 - Po rozdzieleniu się z Herą i Kananem, Ezra i Sabine dołączają do prowadzonych przez Sawa Gerrerę desperackich poszukiwań sekretnej broni Imperium.

  • „The Occupation” - Ezra i załoga "Ghosta" zostają wezwani na Lothal, gdy pojawia się nowe imperialne zagrożenie.

  • „Flight of the Defender” - Ezra i Sabine kradną prototyp myśliwca TIE, ale muszą polegać na nieoczekiwanej pomocy, by uciec przed Thrawnem.

16. października Amerykanie będą mogli oglądać „Rebeliantów”, a my za to dostaniemy drugi sezon „Przygód Freemakerów”. Odcinki będą puszczane codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 14:25 aż do początku listopada.

Zaczyna się też powoli coś dziać w temacie nowego serialu animowanego. Hidalgo był ostatnio na Salt Lake Comic Conie i zapytany o to, czy coś nowego faktycznie powstaje, odparł, że ekipa animatorów ciężko pracuje, czego przykładem są choćby „Siły przeznaczenia” czy „Star Wars Blips”. Ale oczywiście będzie też „większy” serial po „Rebeliantach”... ale będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość, bo zdaniem Pabla jego oficjalne ogłoszenie może nastąpić na Celebration w 2019 roku. No i on nie jest odpowiednim człowiekiem od tego, tylko Filoni. Wypowiedź Hidalga na ten temat pojawia się około czterdziestej minuty poniższego filmu.Skoro o Filonim mowa, to ten faktycznie nie próżnuje. W ostatnich dniach wybrał się do Chin, gdzie sporo zwiedzał ze swoim pluszowym kotem lothalskim, ale najwyraźniej wpadł też do Tajpeju, gdzie mieści się siedziba studia animacji CGCG, które pracowało nad TCW i „Rebeliantami”. Raczej nie była to wizyta stricte towarzyska. Obyśmy tylko nie musieli na wieści czekać tak długo, jak wieszczy Pablo.Zapraszamy do dyskusji na forum o „Rebeliantach”, „Freemakerach” i nowym serialu.Tagi: Comic Con (158) Dave Filoni (362) LEGO Star Wars: Przygody Freemakerów (45) Nowy serial animowany (12) Pablo Hidalgo (279) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (499)

Komentarze (12)

A czyją to mordę z zielonymi oczyma widać między Thrawnem a Panią Oficer (nazwiska nie pamiętam).

Ezra = Snoke
Kanan = Snoke.
Choper = Snoke.
Thrawn = Snoke.

Kto jeszcze?

@Finster Vater - ta oczywista dwójka, to oczywiście Ezra & Kanan? W końcu jeden z nich to Snoke.

@Lubsok , kto pyta nie błądzi, a wielu (w tym ja) chciałoby obejrzeć 3. sezon "Rebeliantów" z polskim dubbingiem. W końcu.

Pako->
Niedługo, podobno leci teraz 3. sezon od nowa.

Pytanie, kiedy w końcu przestaniecie zadawać w kółko to samo pytanie.

Pytanie . Kiedy w końcu w Polskiej TV puszczą ostatnie odcinki z 3 sezonu

Plakat wygląda jak pamiątkowa fotografia. Pozostaje tylk ozakreslać kto (poza oczywistą dwójką z RO) przeżyje.

może to kwestia perspektwy, ale ISD z plakatu wygląda dużo lepiej niż w poprzednich sezonach.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.