Różne

Aukcja przedmiotów osobistych Carrie Fisher i Debbie Reynolds

www.profilesinhistory.com

Za kilka dni fani Carrie Fisher i jej matki Debbie Reynolds będą mogli nabyć pamiątki po obu aktorkach. Wśród wystawionych na sprzedaż przedmiotów należących do obu kobiet znalazły się m.in.: elementy wyposażenia domów, przedmioty osobiste, pamiątki, zbiory z różnych prywatnych kolekcji, a także dwie nieruchomości Debbie Reynolds.
Aukcje odbędą się w Calabasas (Kalifornia) w dniach 7, 8 i 9 października tego roku i będzie można wziąć w nich udział na wiele sposobów, m.in.: na żywo, telefonicznie czy przez internet. Część dochodu z aukcji zostanie przekazana do dwóch organizacji charytatywnych: The Thalians (założonej przez Reynolds) oraz The Jed Foundation (wybranej przez Billie Lourd, córkę Fisher). Więcej szczegółów na ten temat można znaleźć na stronie www.ProfilesInHistory.com.
Natomiast w tym miejscu znajdziecie katalog (340 stron) wszystkich przedmiotów wystawionych na sprzedaż. Te należące do Carrie Fisher zaczynają się od strony 171, a duża część memorabiliów związanych z Gwiezdnymi Wojnami od strony 284. Wśród licytowanych rzeczy Fisher znajdą się m.in.: meble, obrazy, przeróżne bibeloty i ozdoby, ubrania, zdjęcia, scenariusze, plakaty, fotosy, rozpiski z tras promocyjnych Gwiezdnych Wojen, figurki, autografy, fanarty, zdjęcia, książki (wiele z tych przedmiotów z adnotacjami, notatkami Carrie). Natomiast w kolekcji Debbie Reynolds znalazło się m.in.: dużo pamiątek z planów wielu filmów, kostiumy, rekwizyty, a także pamiątki związane z Carrie Fisher (np. dziecięce ubranka i zdjęcia).
Warto przejrzeć te często oryginalne pamiątki po Carrie Fisher. Na zamieszczonym poniżej nagraniu Todd Fisher, brat zmarłej aktorki, oprowadza po jej domu i prezentuje niektóre z przedmiotów, które znajdą się na aukcji.Poniżej przedstawiamy kilka wybranych zdjęć wystawionych do licytacji przedmiotów.Tagi: aukcje (31) Carrie Fisher (278)

Komentarze (5)

Ja witrażyk i scenariusz.

Ja bym tą czapkę chciał.

Masa dziwacznych ustrojstw, niektóre całkiem ładne, a inne całkowicie wyździwiane, ale za to wszystkie pasują do Carrie.

Ciekawe czy wystawią resztki "towaru" - może dobrze kopać.

To pewnie nie jest interesujące dla każdego, ale dla mnie było bardzo ciekawe obejrzeć te zbiory. Muzeum by spokojnie z tego zrobił. Długaśny ten katalog, ale IMO warto. Rzeczy Fisher tak niesamowicie do niej pasują, niektóre tak odjechane, zabawne czy dziwaczne. Ale też piękne i często sentymentalne.
Ciekawe czy znajdą się fani, którzy podarowali kiedyś Carrie, któryś z tych przedmiotów/fanartów, a teraz będą chcieli odzyskać :P

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.