Świat Filmu

Czy Harrison Ford znów marzy o elektrycznych owcach?

Dziś na nasze ekrany wchodzi wyczekiwany film Denisa Villeneuve’a, czyli „Blade Runner 2049”. To oczywiście sequel słynnego obrazu Ridleya Scotta „Łowca androidów” opartego na motywach powieści Philipa K. Dicka. Scott jest także producentem obrazu. Harrison Ford powraca do roli Ricka Deckarda. Ponadto występują: Ryan Gosling, Dave Bautista, Robin Wright i Mark Arnold. Za scenariusz odpowiadają Hampton Fancher i Michael Green. Muzykę stworzyli Hans Zimmer i Benjamin Wallfisch.

Młody łowca androidów znajduje sekret, który doprowadza go do innego łowcy – Ricka Deckarda, który zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach trzydzieści trzy lata temu...Temat na forum

Za tydzień zaś w kinach pojawi się film „Pierwszy śnieg” (The Snowman) Tomasa Alfredsona. To kryminał na podstawie powieści Jo Nesbø. Występują Michael Fassbender, Rebecca Ferguson, Val Kilmer, J.K. Simmons, Charlotte Gainsbourg i Genevieve O'ReillyTagi: Genevieve O'Reilly (21) Harrison Ford (430)

Komentarze (6)

Byłem ,niesamowita wizja.....

Ford nie daje juz rady ( fizycznie) nie wiem jak ma wyglądać Indiana Jones. Chyba ze Indi nie będzie grał głównych skrzypiec.

Mogę z czystym sumieniem powiedzieć i radością, że BR 2049 jest tym dla BR, czym było TESB dla ANH Star Wars. Po raz drugi w historii kina sequel dorównał oryginałowi pod absolutnie każdym względem.


To jest najlepszy film dekady jaki widziałem, totalny odlot, nieskończona magia kina, Cyberpunk tak skondensowany, że zakrzywia czasoprzestrzeń. Byłem już na nim dwa razy, a dziś wybieram się kolejny.

Rewelacyjny.

Ponoć rewelacyjny. jego "Diuna" zaora sw.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.