Komiksy

Jest już październikowy Star Wars Komiks

Egmont Polska

Wczoraj do sprzedaży trafił nowy numer dwumiesięcznika Star Wars Komiks. Październikowy zeszyt zawiera historię z cyklu Poe Dameron. Zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi przygodami bohatera poznanego w "Przebudzeniu Mocy".

Star Wars Komiks 5/2017 (71)

W piątym numerze w 2017 roku powraca pierwszy cykl komiksowy poświęcony bohaterom nowych filmowych części Gwiezdnych wojen, czyli Poe Dameron. Najlepszy pilot myśliwski w galaktyce musi się zmierzyć z gniewem mściwego agenta Tereksa. Skąd jednak Terex zawsze wie, co robi eskadra czarnych? Czy w szeregach pilotów kryje się zdrajca? Poe podejmuje misję zleconą przez samą Leię Organę. Ma eskortować samego C-3PO na planetę Kaddak...
Komiksy oryginalnie ukazały się nakładem wydawnictwa Marvel w zeszytach Poe Dameron #8-13: The Gathering Storm #1-6.
Scenariusz Charles Soule, rysunki i okładka Phil Noto. Przekład: Katarzyna Nowakowska. Cena 19,99 zł, 128 strony.

Temat na forum.Tagi: Charles Soule (33) Egmont Polska (537) Katarzyna Nowakowska (8) Phil Noto (34) Poe Dameron (2016) (51) Star Wars Komiks (198)

Komentarze (1)

Znacznie lepszy od jedynki. FO z Phasmą na czele ponownie okazuje się bandą słabeuszy, Poe robi coś nieciekawego w tle i poznajemy całą historię Terexa, która duuużo tłumaczy. Na przykład co się stało z niesprawnymi statkami Imperium po jego upadku. Cóż, agent jako jedyny z FO postimperialnych jest wart uwagi. Kradł każdą stronę komiksu na której się pojawiał. Oby szybko wrócił do serii, bo bez niego nie będzie chyba warta czytania.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.