Ostatni Jedi

Plakat kinowy Epizodu VIII

starwars.com

Kilka minut temu zaprezentowano oficjalny plakat Epizodu VIII. Już niedługo zapewne będziemy mieli okazję go zobaczyć na ścianach kin.

Poniżej zaś prezentujemy wersję polską:

Tagi: Epizod VIII: Ostatni Jedi (472) Plakat (210)

Komentarze (35)

Czy ktoś to już gdzieś widział ?, podobno to nie przypadek :
https://i.redd.it/694ebac0hyqz.png

Jak ktoś tak zastawia się mieczem świetlnym, to blizna na ramieniu jest najmniejszym problemem. ~:D

Mam pytanie, skąd blizna na prawym ramieniu Rey ?

Mi też się podoba znacznie bardziej niż TFA. Fajnie wygląda jako ekran blokady na telefonie :)

Plakat oczywiście znacznie lepszy, niż TFA. HOWEVER. Definitywne odejście od plakatów malowanych na rzecz PSa zabiera romantyczność, która kiedys była tak nierozerwalnie związana z Sagą. Pokazuje to kompletne oderwanie obecnej ekipy twórców od zrozumienia sedna Gwiezdnych Wojen. Nadal boję się o ten film. Zwłaszcza, że w desgignie pojazdów znowu same odgrzewane kotlety i zero oryginalności. Na szczęście wygląd nowych planet i stworzeń wypada znacznie lepiej niż w TFA, chociaż to tylko jedna jaskółka.

Zdecydowanie najlepszy z calej sagi. I czuje ze film tez.

Tragedia i koszmar z masakrą. Już (nie wierze, że to mówię)nawet plakat TFA był lepszy.

Bardzo mi się podoba odważna i odmienna od reszty kolorystyka.

Snoke się nie załapał?

Może plakat nie jest tak dopakowany różnymi szczegółami z rozmachem, jak ten z TFA, ale wygląda według mnie lepiej. Symbolizm, artyzm, no i ta dyskretnie, acz widocznie, wplecona maska Vadera we wszystko. :) Sugeruje to też, że Rey i Kylo to początek spoilera rodzeństwo koniec spoilera.

@krevek faktycznie troche hełmu Vadera w tym jest... szkoda tylko ze Luke tak w ogóle wyglada normalnie identycznie jak gruby z Kac Vegas :) takie skojarzenie bo lecialy 3 czesci na TVN ostatnio :)

Plakat rewelacja, najbardziej podoba mi się kompozycja bo wygląda jak hełm Vadera :D I ten Luke górujący nad innymi, trochę mroczny wizerunek.

Podoba mi się trzymanie się czerwonego koloru w promocji tego filmu. Dół plakatu jest genialny, reszta taka dosyć typowa, ale i tak wizualnie nieźle wypada.

@Rzodkiewka
Thnx, o Rose i Huxa mi chodziło.

PRZEPIĘKNY - NAJLEPSZY ZE WSZYSTKICH

@Bartoszcze
Między Leią a Finnem są Chewie i Rose, jeszcze na dole widać R2, C3 i BB8. Między Leią a Poe mamy Huxa i gwardzistów Snoke`a, a na dole Phasmę i chyba mrocznego bliźniaka BB8 xD
Plakat okej, choć ten poprzedni z trzema postaciami podobał mi się bardziej.

Dla mnie OK .

Lepszy niż z Przebudzenia Mocy.

Poe po stronie złych, a sam plakat niezły, oczywiście nie w wersji polskiej a oryginalnej.

Plakat na pewno lepszy niż te wszystkie grafiki promocyjne razem wzięte (z wyłączeniem teaserowego plakatu, który jest mega). Jednak jest jakiś taki... mało Star Warsowy. Podoba mi się bardziej jako grafika niż plakat nowego filmu.

Co to za ludki są na plakacie pomiędzy Leią a Finnem oraz pomiędzy Leią a Poe?
Bo oczy mnie bolą.

Luke na miniaturce wygląda jak Dooku z TCW. :D

plakat spoko, bardzo fajny. Dżisaas - normalnie nie kumam oco niektórym chodzi w życiu.. Wszystko ble

disclaimer - proszę się nie odzywaj!

To nie ma nic wspólnego z SW od Lucasa. Zwykły photoshop i wygląda to jak fanmade.

Inny niż klasyczne plakaty sw, ta biel i czerń fajnie współgra, ale rozmieszczenie znów mnie nie zachwyca, jak przy grafikach promujacych. Plakat teaserowy o klasę lepszy, ten mi się nie podoba.

OOo podoba mi sie! I bardzo ciekawe, to co Pietrek zauważył o Poe. Absolutnie nijak nie przystające do postaci, ale ciekawe. Pewnie to coś w stylu Finna z mieczem pre TFA XD

Plakat w stylu okładek FOTJ.

Plakat chyba zdradza trochę fabuły - bo jeśli układ graficzny i rozmieszczenie bohaterow filmu symbolizuje podział na jasną i ciemna stronę mocy ( temat zakcentowany juz przy 1 trailerze). To czy zauważyliście po której stronie plakatu znajduj sie postac POE Dameron ? Znajduje sie on po stronie wraz z bohaterami ciemnej strony mocy...

Czerwony... Jasne, ma symbolizować mrok, którego w tym filmie będzie pewnie tyle, co w "Imperium Kontratakuje". Czyli w ogóle...

Inny, srednio mi sie podoba, ale i tak chyba lepszy niz TFA

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Ostatni Jedi"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.