Han Solo

Zwiastun i tytuł w drodze

Zaczynamy od filmiku, który umieścił Ron Howard. Oczywiście związanego z Hantologią.

Secrets to uncover & challenges to face for a young #HanSolo #UntitledHanSoloMovie

Post udostępniony przez RealRonHoward (@realronhoward)Ale to dopiero początek wieści. Jordan Maison, redaktor naczelny Cinelinx, a także artysta tworzący gwiezdno-wojenne karty TOPPS umieścił twitta w sieci, że Disney pracuje już nad materiałami reklamowymi do filmu o Hanie Solo, wiele z nich jest bardzo zaawansowanych. Zwiastun podobno już jest gotowy i prawdopodobnie zostanie pokazany przed końcem roku. Właściwie najbardziej realne terminy są dwa, albo przy okazji premiery „Thora”, albo już po premierze „Ostatniego Jedi”. Maison dostał informację, że pokażą go wkrótce, co on rozumie jako przed końcem roku.

W zeszłą sobotę odbyło się przyjęcie zamykające zdjęcia. Pojawiła się na nim Kathleen Kennedy. Zdjęcia zbliżają się ku końcowi, ale wciąż nie są skończone. Imprezę zorganizowano wcześniej, bo wielu aktorów musiało opuścić plan ze względu na inne zobowiązania. Jeśli mają coś do nakręcenia to wracają bardziej gościnnie. Stąd może faktycznie Howard ma rację sugerując, że więcej czasu spędza teraz w montażowni. Nie tylko dlatego, że jest pracoholikiem, raczej ze względu na terminy nowe ujęcia mogą obecnie powstawać trochę wolniej. Jeden z kaskaderów, niejaki Luke Scott przyznał, że czeka go jeszcze tydzień pracy. To wszystko sugeruje tylko, że niezatytułowany film o Hanie Solo został przez Howarda nakręcony praktycznie od początku.Tagi: Han Solo (spin-off) (334) Kathleen Kennedy (320) Plotki (1060) Ron Howard (160)

Komentarze (15)

Za gęsto z tymi filmami. Byłem przekonany, że to porg, na którego usiadł Chewie.

Hm... Trailer spin-offu o Solo zaraz przed seansem TLJ. Koncepcja ciekawa, nie powiem. Tyle, że sporo by mogła namieszać w odbiorze samego EVIII. Nie tylko u młodszych widzów, którzy nawet nie mają pojęcia, że taki film w ogóle powstaje, ale zwłaszcza u fanów - zarówno tych "jarających" się antologią o Hanie, jak i tych, którzy nienawidzą już samego pomysłu powstania tego filmu.

Czyli trailer będzie przy okazji premiery TLJ, ciekawe czy przed filmem czy po napisach końcowych w ramach zachęty by siedzieć do oporu :)

Co tu jest na zdjęciu?

Tytuł filmu pozostaje zagadką, ale przynajmniej wiemy jaki będzie miała książkowa adaptacja-"Han Solo".

Niech najpierw dadzą choć tytuł...

Czekam zatem na narodziny Hana Solo z pupy Banthy.

Niech wydadzą za pare lat na blu ray director cut Millera i Lorda xD

Czekam na oficjalne potwierdzenie ile z pierwotnego materiału zostanie w ostatecznej wersji filmu. Trochę to dziwne, że aż tak musieli zmieniać i przedłużać pracę na planie.

Mogli by te pająki pokazać, co na Kessel mieszkają. <3

Oby dali przed TLJ. Może choć trochę uratują tym film.

Ja to mam wyczucie tematu x).

Zdaję sobie sprawę, że nie ma to nic wspólnego, ale pierwsze skojarzenie to scena z RotS w teatrze.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Han Solo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.