Ostatni Jedi

Rian znowu o porgach, plus nowe zdjęcia

Rian Johnson zaczyna mówić o filmie. Przyznał, że wraz z Ramem Bergmanem i innymi producentami mieli dyskusję przeszło rok temu, co można ujawnić i pokazać w różnych materiałach a co nie. Kolejne zdradzane elementy filmu są szczegółowo zaplanowane, a przy tym wciąż pilnują, by ludzie mieli co odkrywać, gdy pójdą na film. Czyli można potwierdzić, że Lucasfilm ma swój kalendarz newsów.

Rian mówił także, że nie był pewien porgów. One od początku wydawały się takie milutkie. Kto wie, czy nie nazbyt. Na planie jednak wszyscy je pokochali, a Johnson uznał, że w świecie „Gwiezdnych Wojen” jest i na nie miejsce.

Dla Johnsona „Gwiezdne Wojny” to przede wszystkim film o dorastaniu, wchodzeniu w dorosłość. Bohaterowie muszą określić swoje relację z bliskimi, rodziną, tym na których im zależy, a także tymi, których się boją. To filmy o przechodzeniu do kolejnej fazy życia, temu reżyser i scenarzysta chciał być wierny.Laura Dern pojawiła się w programie Ellen DeGeneres. Mówiła o tym, jak cieszy się, że grała w „Gwiezdnych Wojnach”, chwaliła występ Carrie Fisher. Ale przy okazji pojawiło się tam zdjęcie admirał Amalyn Holdo. Za nią zaś kilka osób z Ruchu Oporu, w tym jeszcze jeden BB-8, czy może raczej 2BB-2.

Joseph Gordon-Levitt potwierdził swój maleńki udział w filmie Riana Johnsona. Aktor ma mieć małe kameo, ale dodał, że jest jednym z dwóch aktorów, którzy pojawili się w każdym filmie Riana. Drugiego nie zdradził. Właściwie nie musiał. To Noah Segan. O tym, że obaj pojawią się w filmie pisaliśmy jeszcze w 2014. Rian i Ram Bergman lubią mieć ich w każdym wspólnym dziele, tradycji stało się za dość.

Kelly Marie Tran porównała swój występ w „Gwiezdnych Wojnach” do życia bohaterki serialu „Hannah Montana”. Dwa ostatnie lata były szalone w życiu aktorki, wiele zmieniły. Ale najbardziej dało się to zauważyć na Celebration. Właściwie na konwent mogła wejść normalnie i nikt nie zwracał na nią uwagi, ale gdy wyszła na scenę, momentalnie stała się inną osobą. Celebrytką, choć będzie jeszcze musiała popracować nad rozpoznawalnością.

Przy okazji materiałów z IMAX pojawiło się też zdjęcie, w którym Finn (John Boyega) i Rose (Kelly Marie Tran) jadą na stworze nazwanym fathier.Zdaniem Andy’ego Serkisa zwiastun, który niedawno zadebiutował był niesamowity i spektakularny, a przy tym dobrze oddający ton i klimat filmu. Aktor dodał także, że zna już historię Snoke’a.

Czy Snoke to Ezra Bridger? Tego jeszcze nie wiemy, ale Pablo Hidalgo zdementował pogłoski, że Ezra to DJ, którego zagra Benicio Del Toro.Tagi: Andy Serkis (81) Benicio Del Toro (44) Carrie Fisher (278) Epizod VIII: Ostatni Jedi (351) John Boyega (156) Kelly Marie Tran (25) Laura Dern (32) Lucasfilm (433) Pablo Hidalgo (276) Plotki (956) Ram Bergman (41) Rian Johnson (192)

Komentarze (21)

ale by były jaja jakby to faktycznie był Ezra

Te fathiery wyglądają jak zmutowane czarnobylskie krowotauntauny.

Holdo to taka Luna Lovegood Starłorsów.

Kosmiczne lamy.

Zgadza się takie same założenia miał Lucas gdy pisał pierwszy film Star wars.

Jak mówili, porgi to mają być zabawki, które dzieciaki będą kupować plus ten biały pies.

#HannahMontanaStarWars

Byle tylko nie zepsuli Holdo i pewnej pięknej przyjaźni, to będę w stanie temu filmowi duuużo wybaczyć :) (SW show nie było?)

Ile razy widzę "Porgusie", te psowatą zwierzynę z trailera albo to coś z tego zdjęcia, wyczuwam klimat... Pewnej animacji, która... W każdym razie, do filmu nijak mi to pasuje.

Fathier = Tauntaun. Różnica taka że Tauntaun wygląda dużo, dużo lepiej.

A po za tym szpetne 2 zdjęcie, a te ich fathiery to nic innego jak konie z rogami. [2]

to uszy są, a nie rogi :O jak u lisów-niby-z-pustyni-ale-tak-naprawdę-wyglądających-jak-z-lodu-żeby-się-kojarzyło-z-Imperium-Kontratakuje

Czy można odciąć ci internet żebyś przestał narzekać ?

Czy można zakneblować Riana truchłem porga by przestał o nich gadać?

A po za tym szpetne 2 zdjęcie, a te ich fathiery to nic innego jak konie z rogami.

Czy w Ruchu oporu/Nowej Republice nie mają mundurów dla wiceadmirałów?

Może i mają, ale Holdo to taka Luna Lovegood Starłorsów.

Snoke to Ezra? xDDD Gorszej teorii nie słyszałem. Kogo obchodzi Ezra, dla ludzi nieoglądających Rebelsów a jest ich masa, Ezra nie istnieje a teraz miałby być jedną z głównych postaci filmowej sagi? nie.

Projektant fathiera stworzył go po spożyciu jednej standardowej jednostki Porga Mocy, góra dwóch. Po szczegóły odsyłam na Forum.

Czy w Ruchu oporu/Nowej Republice nie mają mundurów dla wiceadmirałów? A może to funkcja reprezentacyjna.

Snoke to Leia

Jeśli Snoke nie jest DJem, to jest Ezrą.

Luke, I am your fathier.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Ostatni Jedi"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.