Gry komputerowe

Długość kampanii dla jednego gracza w Battlefront II i fragment rozgrywki.Kilka dni temu pisaliśmy o nowym zwiastunie zapowiadającym wątek fabularny w Battlefront II. W ten weekend do sieci trafiła informacja o przewidywanym czasie potrzebnym do ukończenia gry. Ponoć tytuł ukończymy już w 5 do 7 godzin. To niewiele, jednak należy pamiętać, że to tylko wstęp do gry w sieci. Twórcy twierdzą, że to czas wystarczający na opowiedzenie historii przy jednoczesnym zachowaniu ducha i klimatu Gwiezdnych Wojen.

Do sieci trafił też całkiem długi fragment rozgrywki z trybu single, na pytanie czy oglądać go w obawie przed spoilerami, musicie sobie odpowiedzieć sami:Tagi: Battlefront II (2017) (62) Electronic Arts (88)

Komentarze (29)

huh, mam 5 godzin siedzieć przed YouTubem? ;/ Mam nadzieję, że ktoś przejdzie to szybciej! Nie będę przecież przewijał do samych cutscenek.

Jak widać, single już zdążyło niektórych rozczarować:
http://www.filmweb.pl/video/gry+wideo/Grali%C5%9Bmy+w+tryb+dla+jednego+gracza+w+%22Star+Wars+Battlefront+2%22-44446

Czas gry nie budzi zastrzeżeń. Standardowo jak na dzisiejsze realia, biorąc pod uwagę że mamy do czynienia z tytułem nastawionym na multi.
Doświadczenie mówi że deklarowane 5-7h czasu gry w rzeczywistości będzie wymagało 8-9h realnej gry. W gry serii Call of Duty z reguły tyle czasu poświęcałem na przejście kampanii na poziomie wyższym niż NORMAL. Jak dla mnie to wystarczająca porcja czasu na rozgrywkę.

Co twórcy brali z tą ucieczką ze statku kiedy główna postać wylatuje na kawałku jakiegoś złomu zamiast w standardowej kapsule ratunkowej?

Konto gdzieśtam, to kolejny z przejawów troski EA o mój portfel. Dzięki. ~:)

Miało być: "biorę pudełko na konsolę."

@Qel
Doskonale wiem, że wersję PC trzeba podpiąć pod Origin, tak samo jak wersję cyfrową na PS4 do konta psn. W poprzednim komentarzu nie pisałem jaką wersję kupuję, więc po co się Bazy mądruje? Skoro chcę odsprzedać to logiczne jest, że biorę pudełko.

mkn
Bazy nie bredzi, Bazy po prostu pisze jak PCtowiec, który musi przypisać grę do konta Origin. Tylko wersje na konsole są wolne od przypisania do jednego konta

@Bazy
O przypisywaniu do jakiego konta bredzisz?

A jak niby ją sprzedasz, skoro musisz sobie przypisać grę do konta?

To było do przewidzenia, w końcu to gra multi a singiel to tylko dodatek,oby powstały gry typu KOTOR w różnych erach Star Wars.

To dopiero myśl ekonomiczna ;P

Kupię w piątek na premierę, przejdę w weekend i później sprzedam. Kampania dla takiego casuala jak ja zapowiada się rewelacyjnie. Już nie mogę się doczekać żeby poznać dalsze losy Inferno Squad.

Proroku, nie piszę o wariatach tylko o normalnych graczach, którzy lubią pozwiedzać świat gry i robić screeny.

Tak jest często - twórcy twierdzą że czas przejścia fabularnego DLC to 3 godziny, to wraz ze wszystkimi elementami pobocznymi itp. to robi się to wraz ze wszystkimi elementami pobocznymi, czytaniem wszystkich dialogów bez przewijania (ja nigdy nie przewijam nawet gdy gram po raz setny) i screenami w 2 godziny.

Idealny przykład to DLC Leviathan do Mass Effect 3. Oficjalny czas przejścia fabuły 3 h, a robi się to w 2h. Oczywiście można włączyć tryb trudności najbardziej wyrąbany w kosmos i wtedy gra się wydłuża, ale w trybie normalnym od 10 do 30 procent szybciej gra schodzi.

Zresztą ostatnio grałem w SW TFU II - 4 godziny i 20 minut, a oficjalnie zdaje się że 7 godzin.

Ja te kampanie przechodzę dłużej niż oficjalnie podane czasy :). Jaką byś kampanię Qel nie wymyślił zawsze znajdą się hardkory którzy ją przejdą w godzinę. Pozostaje pytanie co oni z tego mają? Biją jakieś swoje rekordy, ale "przeskakują" całą grę. Więc jak ktoś mi mówi, że znajdą się gracz którzy w takim czy takim czasie przejdą jakąś gr, to tylko się uśmiecham ;)

Wiesz Ponda, ja też się dziwiłem przy okazji bety, ale to zdecydowanie pod wpływem emocji, bez chwili zastanowienia :P

Dziś długie kampanie mamy tylko w grach sandboxowych, polecam Ghost Recon Wildlands.

Właśnie Qel. A ludzie się dziwili że nie ma kampanii w becie...

5-7 godzin? hahaha :D. Brawo EA. Jeszcze skasowali Visceral Games :D. Może za 10 lat dostaniemy coś porządnego.

Sheldonie, po wycięciu samych filmików dostaniemy zapewne około 40-50 minut treści do oglądania.
Akurat tyle by obejrzeć w wolnej chwili na YouTube :D

Czyli po premierze okaże się że gracze będą potrafili ją przejść w 3 do 5 godzin :P

Właśnie się utwierdziłem w tym że jej nie kupuję :D

Poczekam aż zcrackują xD

Jedyna dobra kampania od DICE to Bad Company 2. Reszta to syf.

Kiedyś to grę robili dla kampanii, teraz dla multi ;P. Chyba każdy kto gra w dzisiejsze FPS-y spodziewał się takiego czasu. Na razie najlepiej mi się podobała kampania w Hardline.

5 godzin XDDDDDDDDDDD

Soap93 >> Kiedyś, tyle grało się w sharewarey, pełna gra potrafiła zająć tygodnie by ją przejść.

każdy singiel fps tyle trwa. od modern warfare.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.