Gry komputerowe

Nowa promocja w "The Old Republic"

W związku z wypuszczeniem na konsole Xbox One gry "Knights of the Old Republic" od kilku dni dostępna jest promocja na stronie głównej gry "The Old Republic". Ci, którzy jeszcze nie mieli takiej możliwości i nie grali, mogą tam uzyskać darmowy dostęp do dodatku "Shadow of Revan". Wystarczy wpisać kod REVANRETURNS w tym miejscu. Dodatkowo po wpisaniu go, dostaniecie dostęp do dodatku "Rise of the Hutt Cartel". Wpisanie zaś kodu KOTORSPEEDER pozwoli cieszyć się inspirowanym grą "Knights of the Old Republic" speederem.Dodatkowo w Cartel Market znajdziecie strój Dartha Malaka za 1650 CC, minimodel statku "Ebon Hawk" z KoTOR za 240 CC, oraz tytuł "Revan's Heir", za 10 CC.

Promocja kończy się 6. listopada.

Temat na forumTagi: Knights of the Old Republic (181) The Old Republic (491) Xbox (8)

Komentarze (13)

Kody wpisane, ale czy ktoś jeszcze miał problem z Security Keyem?

@Ephant Mon , też zadałem to pytanie jakoś niedawno. :) Na serwerach populacja jest dość dobra, co mogę potwierdzić, bo z miesiąc temu pograłem kilka dni na jednej ze swych postaci alternatywnych. Można spotkać innych graczy czy to szukających drużyny, czy też expiących gdzieś (tudzież wykonujących zadania) solo.

ostatnio grałem jakoś w połowie 2014, jak tam to aktualnie wygląda, pyka ktoś do dzisiaj?

Haha, no to teraz wszystko jasne. :D Bardzo, bardzo zdziwiła mnie wiadomość, że ni z gruchy, ni z pietruchy (no nie czytałem nawet żadnych plotek na ten temat) SWTOR trafia na Xbox One. ;p Ale teraz już wiadomo, że chodzi o wsteczną kompatybilność KOTOR-a i tym samym możliwość zagrania w tę grę na Xboxie One. O tym to już słyszałem.

Dzięki za cynk w sprawie kodów, głównie chodzi mi o ten kod na swoopbike. :D

Już zostawmy naszego biednego redaktora w spokoju, przyznał się, wybaczyliśmy :)
Masz rację, to oczywiście swoopbike, każdy fan KotOR-ów to rozpozna z miejsca, natomiast sam tekst o tej promocji na różnych portalach troszkę miesza - żeby skorzystać ze swoopbike-a, należy skorzystać z kodu "kotorspeeder". Wystarczy trochę nieuwagi przy pisaniu tekstu i pomyłka gotowa.
Dodam jeszcze, że przez ograniczony czas - do 6 listopada, można pobrać i wypróbować dwa rozszerzenia do The Old Republic : "Rise of The Hutt Cartel" i "Shadow Of Revan".
Szczególnie ten drugi jest godny polecenia, ze względu na świetną fabułę napisaną przez samego Drew Karpyshyna, którego nazwiska wyjaśniać fanom Revana nie trzeba.

Czekamy na KOTORy na PS4, ale chyba odświeżę sobie subskrypcję po tego swoopa, tak panowie redaktorzy, to nie speeder tylko swoop ;)

Hego, Ty zbóju! :D
Nadzieję mi zrobiłeś! :(

To TOR i tamto prawie też :P Poprawione :D

Tak jak poniżej, to Knights Of The Old Republic trafił razem z innymi starszymi tytułami na Xboxa. NIE The Old Republic.

Wg tego co wiem to tak, KOTOR (razem z kilkoma innymi tytułami) otworzył wsteczną kompatybilność na Xbone. SWTOR jest na PC i nie zanosi się na zmiany. Zwłaszcza że nie widzę opcji grać w to efektywnie bez klawiatury. O ile na początku mając te 5 skilli na krzyż to jeszcze spoko, tak robienie operacji na padzie po prostu nie wchodzi w grę.

A to przypadkiem nie Kotor trafił na Xboxa? Promocja działa normalnie na kontach PC (jeżeli istnieją w ogóle jakieś inne :P).

SWTOR trafił na Xboxa One?! :o Wow.
Co do promocji, to działa też dla graczy na PC?

TOR trafił na Xboxa???!

O kurczę, oby trafił też na PS4

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.