Kolekcjonerstwo

P&O 251: Czy można kupić hełm szturmowca klona?Pytanie pochodzi z okresu, kiedy produkt znikł już z rynku. Zwłaszcza druga część jest wciąż aktualna, w szczególności w USA. Odpowiada Steve Sansweet.P: Czy jest jakiś hełm szturmowca klona w sprzedaży?

O: Oczywiście, firma Rubie’s, która ma licencję Lucasfilmu wyprodukowała nowe hełmy szturmowców klonów. Dodatkowo firma Kellogg’s z Kanady w ramach promocji epizodu II połączyła siły z firmą Velcro i także dostarczały hełmy. Wciąż wiele z nich można kupić na eBayu po rozsądnych cenach.

A przy okazji, przy jednym z wystawionych na eBayu hełmów klonów znalazłem podpis, że to autentyczny produkt użyty w filmie. Problem w tym, że wszystkie takie hełmy były generowane komputerowo!Tagi: Epizod II: Atak klonów (792) Kellogg (2) Lucasfilm (440) Rubies (2) Steve Sansweet (118) Zapytaj Radę Jedi (Pytania i Odpowiedzi) (329)

Komentarze (6)

@nedz123 - Klony miały kubły z bajerami (niekanoniczna gra Republic Commando) - zamówienie prywatne, szturmowcy byli budżetowi (kanoniczny EIV). ~;)

@Nestor , no i prawdziwa! ;) Dzięki temu można odsiać rzetelne ogłoszenia od tych, co "bajerują" klienta.

Wizjery szturmowców są słynne ślepotą, że tak powiem, a klonów wie ktoś?:P

Szturmowca klona? Tylko jedno wyrazi opinię o tym pytaniu - ...

Widać w nich więcej niż w tych od szturmowców?

Na koniec fajna opowiastka, hehe.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.