Star Wars TV

„Siły przeznaczenia” #13-16 w USA [Aktualizacja 4]

Różne

W dniu dzisiejszym na antenie Disney Channel w Stanach debiutują cztery ostatnie odcinki pierwszego sezonu „Sił przeznaczenia”. Poprzednio epizody były wgrywane na youtube'owy kanał Disneya, więc pewnie będzie tak i tym razem - będziemy aktualizować newsa. Poniżej znajdują się opisy epizodów.Drugi sezon serialu powstaje i będzie miał swoją premierę w 2018 roku.

Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Siły przeznaczenia (Forces of Destiny) (47)

Komentarze (15)

@Xalkigo, xDDD

mam nic przeciwko osobom czarnoskórym i kobietom

xDDD

A z tym męskim, białym Imperium to się trochę spóźniłeś, bo w Legendach już od dawien dawna imperialne panie się pojawiały. I to całkiem sporo ich było. No beka ogólnie.

@Adakus - Leia mogła zostać awansowana zaraz po napisach w filmie, FoD dzieje się ciut później. Wszystko się może zgadzać,

I jeszcze pewnie powiesz, że "Ducha" nie było widać na ekranie TesB ;)

Leia, Han i Lando byli generalami tylko Luke miał stopień komandora.

wtf, to Leia była generałem w czasie bitwy o Endor, coś chyba im się pomieszało.

Fajne, z jednym przegięciem, w formie pierwszego - Maz coś gotuje i opowiada historie.

Xalkigo:
Nie mam nic przeciwko osobom czarnoskórym i kobietom ale nie pasują mi do wizerunku filmowego Imperium jako totalitarnemu, militarnemu i ksenofobicznemu państwu.
No a te SS-manki czy "Błyskawiczne dziewczyny" z Luftwaffe? Lub kobiety w aparacie represji i siłach zbrojnych ZSRR. Co Ci w tym nie zgadza się z opcją złego, totalitarnego Imperium? Lub gwardzistki w róznych "cesarstwach" i "królestwach" afrykańskich? Totalitaryzm jak się patrzy.
Mnie bardziej dziwiło początkowo "Tęczowe Imperium", ale w końcu mogło istnieć podobne w ramach III Rzeszy, to czemu by nie?

Przyjemny odcinek jak na 3 minuty.:)

@Shaak wciąż jest. Ale nie widzę potrzeby robienia specjalnie osobnego serialu pod jakąś płeć i podkreślania tego na promocji serialu. W SW zawsze były postacie męskie i żeńskie, było dla wszystkich i moja kuzynka i kuzyn nie mieli problemu żeby polubić gwiezdne wojny. A przytym serialu od początku jest podkreślane że robimy o "kobiecych" postaciach dla dziewczynek. Tak jakby nie było kobiecych postaci wcześniej a płeć żeńska nie mogła oglądać SW. Serial oglądam.
Co do Imperium to jeszcze inna sprawa. W filmach nie było żadnych kobiet w Imperium, ba byli tylko biali mężczyźni. A teraz dowiadujemy się że wszędzie były kobiety i to nawet czarnoskóre. Nie mam nic przeciwko osobą czarnoskórym i kobietą ale nie pasują mi do wizerunku filmowego Imperium jako totalitarnemu, militarnemu i ksenofobicznemu państwu. Takie postacie mogą być dla mnie w Sojuszu Rebeliantów ale porostu nie pasują do charakteru Imperium.

Xalkigo->
SW jest nadal dla wszystkich. Boisz się, że zaczniesz ubierać się w sukienki jak to obejrzysz?

Ech, propaganda feministyczna dla dzieci. Star Wars zawsze było dla wszystkich a teraz ubzudrali sobie ze muszą coś specjalnie dla dziewczynek robić. I tak najgorsza jest feminizacja Imperium...

Od stycznia rusza seria komiksów, co ciekawe, bardzo ładnie (sądząc po okładkach) narysowanych.

Co więcej, następny sezon będzie priorytetowym elementem kanonu.

Search your feelings. You know it`s true.

Nooooooooo!!!

Jak to finał sezonu, to planują już następny?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.