Różne

Suknie inspirowane Star Wars czyli Her Universe Fashion Show

Her UniverseDo premiery „Ostatniego Jedi” zostało już mniej niż 50 dni. To chyba dobry moment, żeby zastanowić się czy idąc do kina na najnowszy epizod chcemy wyróżniać się jakoś strojem. Jeśli szukacie pomysłów na coś rzucającego się w oczy, to może znajdziecie inspirację w tym newsie. Taki strój wymaga na pewno sporo pracy, ale efekt na premierze murowany.

Firma założona przez Ashley Eckstein - Her Universe, wraz z Hot Topic od 2014 roku organizuje podczas Comic Conu w San Diego pokazy mody, będące zarazem konkursem. Projektanci, których prace są prezentowane, przygotowują kreacje oparte na postaciach, filmach, serialach, światach pochodzących z szeroko pojmowanej fantastyki / popkultury. Jak dotąd, na każdym z corocznych pokazów nie zabrakło kreacji inspirowanych Gwiezdnymi Wojnami. Sama prowadząca – Ashley Eckstein – wystąpiła w dwóch sukniach zaprojektowanych w oparciu o Star Wars (w tym jednej wykonanej z klocków LEGO).

Poniżej prezentujemy kreacje zainspirowane Gwiezdnymi Wojnami z dotychczasowych pokazów.Jeśli chcecie zobaczyć wszystkie zaprezentowane projekty to znajdziecie je w galeriach ze zdjęciami z pokazów z poszczególnych lat: 2014, 2015, 2016 i 2017. Można tam zobaczyć suknie inspirowane m.in. postaciami Marvela, Disneya, DC, z Harry’ego Pottera, Gry o tron czy Doktora Who.Tagi: Ashley Eckstein (104) Buduar Amidali (5) Comic Con (158) Her Universe (39) Inna twórczość fanów (375) Ubrania (74)

Komentarze (8)

Kurczę rewelacja, nie wszystkie oczywiście ale większość :)

Atak na DS nabiera zupełnie innego znaczenia, zwłaszcza zakończenie - nowe życie.

Niektóre są naprawdę ciekawe, ale jednak chyba najlepsze bym wskazała wśród tych spoza starwarsowych klimatów.

11 wygląda jak bardzo dziwny strój ukrainek

A ja chcę spodnie z Gwiazdą Śmierci. I koniecznie z rozporkiem w dziale.

Fajny pomysł na ta suknie z klocków lego, bardziej odpowiedni byłby ten model z cekinów przy takim samym wzorze jak w oryginale. Tylko dużo roboty byłoby z naszywaniem cekinów.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.