Gry komputerowe

Zwiastun otwierający Battlefront IIPreiera Star Wars Battlefront II coraz bliżej, zostały do niej nieco ponad dwa tygodnie, dlatego kolejne materiały promocyjne docierają do nas z coraz większą regularnością. Otrzymaliśmy ostatnio zwiastun trybu jednoosobowego, próbki umiejętności polskich aktorów użyczających głosów w grze, dzisiaj przyszła pora na coś równie dużego. Dzisiaj do sieci trafił zwiastun, który będzie otwierał rozgrywkę w nadchodzącej grze, tak zwany "Launch Trailer" możecie zobaczyć poniżej.Tagi: Battlefront II (2017) (62) Electronic Arts (88)

Komentarze (12)

Ale nie ma wojen klonów. XD

CO. Nie rozumiem porównania. Na zwiastunie TLJ tez są bitwy.

@Soap

No przecież Ci powiedział - zakres przedstawionego świata, tutaj masz wojny klonów, droidy, rebelianów, nowy porządek, wszystko, a w TLJ nie, dlatego to są prawdziwe Gwiezdne Wojny, a nie podrabiane jak TLJ XD

G E N I A L N E. Tyle powiem o trailerze. [2]

I to ja rozumiem.:P

Chyba nawet skuszę się na promocję.

benk o co ci chodzi. co ma ten zwiastun czego nie ma TLJ?

Po tym jak jedynkę zrobili?
Ja osobiście uważam że jedynka jest spoko, oczywiście zmieniłbym kilka rzeczy, lecz uważam że nie jest zła dlatego często można mnie tam jeszcze spotkać, zwłaszcza na gwieździe śmierci .

BF 2 mam już i myślę że też długo będę grał ponieważ wygląda świetnie

Tak, bo próbują się ratować przed klapą po tym jaką jedynkę zrobili :P

Trzeba przyznać że wygląda to dużo lepiej, ale wciąż nie mam zamiaru kupować tej gry.

Ten materiał i ogólnie materiały z Battlefronta 2 robią lepszą i większą robotę niż cała kampania związana z nowym "Epizodem". To są prawdziwe Gwiezdne Wojny zarówno co do formy jak i zakresu świata przedstawionego. Niesamowicie to wygląda.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.