Solo

Kilka informacji o Solo

We wrześniu pisaliśmy o tym, że do obsady filmu o Solo dołączył Paul Bettany. Aktor zastąpił Michaela K. Williamsa, którego rola została wycięta z powodu wydłużenia zdjęć i nałożenia się innych terminów.
Scenariuszowo postać pozostała niezmieniona, jednak z powodu braku czasu zmieniono rasę bohatera: z obcego (tworzonego w technice motion-capture) na człowieka. I nic więcej o tej postaci nie było wiadomo.

W dniach 10-12 listopada w USA odbywał się konwent Rhode Island Comic Con, na którym wśród zaproszonych gości był Paul Bettany.
Podczas panelu poświęconemu filmowi „Avengers: Infinity War” Paul Bettany i Sebastian Stan odpowiadali na pytania publiczności. Ze względu na ograniczenia czasowe, moderator poprosił uczestników o krótkie odpowiedzi „tak” lub „nie” w ostatnich minutach panelu.
Wtedy jeden z fanów zadał pytanie Bettany’emu, czy ten mógłby zdradzić publiczności nazwę postaci, którą gra w filmie o Solo.

„Nie jestem pewien” - powiedział nerwowo Bettany, a gdy publiczność wybuchła śmiechem dodał: „Nie jestem pewien, czy chcę być pozwany”.
„Nie mogę na to odpowiedzieć. Ale oczywiście jestem bardzo fajnym międzygalaktycznym gangsterem”.


Niedawno na łamach Entertainment Weekly ukazał się artykuł, w którym aktorka Thandie Newton wypowiedziała się na temat plotek o tym, że Ron Howard po zastąpieniu Phila Lorda i Chrisa Millera musiał nakręcić większość filmu od nowa.

Z jej perspektywy zmiany nie były tak drastyczne.
Sporo materiału, który stworzyli poprzedni reżyserzy pozostanie w ostatecznym filmie, w tym niemal większość scen z jej udziałem. Thandie przy okazji powiedziała, że film jest świetny, a także pochwaliła współpracę między ekipą i jej kolegami z obsady.Tagi: Christopher Miller (59) Michael Kenneth Williams (8) Paul Bettany (16) Phil Lord (55) Ron Howard (108) Solo (170) Thandie Newton (23)

Komentarze (19)

Znowu same głupoty.

@Soap93
Ale to nie jest opinia. Wydawało mi się że jesteś na tyle inteligentny, że potrafisz odróżnić "Film nie podobał mi się ponieważ..." od "NIECH LUCAS PRZEPRASZA11111".
Ale niestety myliłem się:/

Widocznie nawet sam Lucas nie wie jak działają studia XD

Film będzie udany a urzeknie nas jego luz i brak trzymania się sztywnego kanonu Mocy.

Aktualnie na posterunku dwóch :D

Wciąż wiele dzieciaków nie wie jak działa Bob Iger czyli disney, a działa tak samo jak w przypadku pixara, czy marvela. Tak jak w najmniejszym przedsiębiorstwie i wszędzie indziej liczy się zysk, jak pieniążki się zgadzają to Disney się nie wtrąca, Pixar robi to co chce, MArvel robi to co chce i Lucasfilm robi to co chce. To nie disney (jak wiele dzieciaków wciąż jest o tym przekonanych) robi filmy tylko studia, które zostały przez niego kupione.

Fajna "ciekawostka", która nic nie zmienia. WHITE SLAVERS

disclaimer, zanim sprzedał prawa "myszy" jak to tam piszesz, to współpracował z nią od 20 lat. Sprzedał ją nie dlatego, że dawali najwięcej, ale ze względu na wcześniejszą współpracę oraz co najważniejsze, identyczna politykę obu stron, projekty dla całej rodziny. No i Lucas jak się wydaje w umowie sprzedaży zawarł kilka punktów na które disney przystał np. o nie wydawaniu oryginalnej wersji starej trylogii tylko tej poprawionej (tak wielu spekuluje)a tego dowiemy się pewnie po 2020 wtedy wszelkie prawa dystrybucji wrócą do lukasfilmu (poza nową nadzieją).

@Soap93
Że co?! Gdyby nie opór Lucasa to wogóle nie byłoby gwiezdnych wojen. To w większości jego dzieło więc gdyby chciał to mógłby nagrać 30 minutowy film o tym jak je obiad i zatytuować je preauele i nikomu nic do tego. Jak to łatwo rozporządzać czyjąś pracą i jeszcze wyglaszać mowy co kto powinien a co nie.
Świat to nie PRL a ty nie jesteś pierwszym sekretarzem by mówić innym jak mają życ, co mówić i co myśleć.

Cóż za okropny przejaw rasizmu! Czarnoskórego zastąpili białoskórym aktorem !!! :O

Jedyne za co Papa Dżordż powinien przeprosić to sprzedanie praw Myszy. A tak to gites majonez picuś glancuś

Na początku, kiedy były takie roszady i z obsadą, i z reżyserem, to można było się spodziewać jeśli nie skasowania, to przynajmniej zawieszenia projektu. Ale teraz, wydaje się, że jakoś tam ogarnęli się. Sam pomysł na film o Solo ... no można chyba było lepiej wybrać, ale - jeśli mają świetny scenariusz i trafili z obsadą, to kto wie, kto wie.

Przed premierą nigdy, ale po to juz co innego. Joel Schumacher przeprosił fanów za Batmana i robina, jest świadomy że stworzył gówno. George też powinien za prequele ;))

~SW-Yogurt Nikt tak nie powie, bo to byłby koniec jego karieryw Hollyuwod i powiązanych miejscach

Film jest do d* a przynajmniej takiego spodziewam się zobaczyć

Woń Ace Ventury unosi się w powietrzu.

Czekam, aż przed premierą, ktoś z Bastionu powie, że film jest do d*

No dobra, żartowałem, nie czekam :D
SOLO - film roku 2018

Czekam, aż przed premierą, ktoś z obsady/produkcji powie, że film jest do d.*, a praca z resztą była jeszcze gorsza. ~;)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Solo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.