Ostatni Jedi

Nowe materiały promocyjne i zdjęcie admirał Amilyn Holdo

W listopadowym numerze magazynu ELLE ukazał się artykuł o aktorce Laurze Dern, która w „Ostatnim Jedi” wciela się w rolę admirał Amilyn Holdo. Przy okazji zaprezentowano jej nowe zdjęcie:


Amilyn Holdo


Na twitterowym profilu sieci kin IMAX zamieszczono nowy plakat, na którym Rey jest w czerwonym płaszczu (nawiązuje on trochę stylem do tych zaprezentowanych pod koniec września):Natomiast na oficjalnym twitterowym profilu Star Wars zamieszczono drugie animowane promo - przedstawiające Kylo Rena (o Rey pisaliśmy tutaj):Pojawiło się także promo z Lukiem:I BB-8:Tagi: Epizod VIII: Ostatni Jedi (471) IMAX (80) Laura Dern (35)

Komentarze (25)

"Exclusive Artwork" od Dolby Cinema https://twitter.com/DolbyCinema.
A poza tym, czy ktoś zwrócił uwagę, że jakoś na oficjalnych plakatach nie ma Snoke`a ?. Tzn. czy na plakacie nie powinien być tam, gdzie jest Luke ? ...

Ja nawet wolę panią admirał w takim stroju, bo grafiki ze starego EU przedstawiające admirał Daalę to była porażka i profanacja Imperialnego Munduru. Byleby tylko nie były w filmie wyeksponowane niesmaczne szczegóły z jej życia prywatnego :). Fakt, że dla Daali ideałem mężczyzny był Tarkin, nie wiem sam co jest gorszym wynaturzeniem.

Brałbym Amilyn Holdo.

Ej, Laura Dern grała przecież Diane w Twin Peaks :D

Promo z BB-8 najlepsze. ;D Admirał Holdo natomiast wygląda bardzo elegancko. :)

Aby do 14. Pani wiceadmirał wygląda fajnie, jak będzie taka jak w książce to wszystko będzie OK. Tylko kto jej dał stopień wojskowy?

jest nowy spot

Mam bardzo złe przeczucia co do tej całej Holdo, farbowane włosy na fioletowo nigdy w SW nie znaczą nic dobrego...

@Xalkiego, to fake na 100%, wiemy już z wywiadów, że Leia początek spoilera nie zginie w TLJ koniec spoilera.

Amilyn Holdo ma ciekawy uniform jak na wiceadmirała.

AJ73

https://www.youtube.com/watch?v=45Zs12xmU3A - tu koleś połączył AMA kolesia z 4chana, który rzekomo obejrzał film z dostępnymi oficjalnymi materiałami. Samo ama jest tutaj - http://boards.4chan.org/tv/thread/89964332/star-wars-the-last-jedi , ale wiele osób zaczęło się z czasem podszywać pod autora i zrobił się syf, także lepiej słuchać, ale średnio-dobry angielski wymagany.

Osobiście nie radziłbym tego słuchać, ja trochę żałuję, bo to rzeczywiście wydaje się sensowne, co zresztą wszyscy na reddicie podkreślają. Ale wiadomo, koniec końców mogą to być bzdury.

Walić spoilery, film będzie świetny.

Luke S możesz podać jakieś linki do tych "zepsutych" spoilerów ?

Jeszcze tylko miesiąc! Płonę!

Aby do trzynastego! ~:)

Ojej, jeszcze niecały miesiąc do premiery, nie wytrzymam, jaram się.

Ano leci, leci, można by powiedzieć, że nawet za ... szybko :D

Ups, zepsuł mi się spoiler, radzę nie czytać, choć to mogą być oczywiście głupoty.

Cóż, według plotek TLJ skończy się [spoiler] Rey "po stronie" Snoke`a i Kylo "po stronie" Luke`a, Lei i zgrai, dlaczego piszę "po stronie" - bo oboje mają nie zrobić tego z pełnym przekonaniem, a po prostu wylądować w natłoku wydarzeń, po zdradzie (w mniemaniu, jeśli chodzi o Rey, która zostanie zmanipulowana) lub rzeczywistej zdradzie (Kylo, którego Snoke w zasadzie porzuci dla Rey) ich mentorów. I w tym momencie ma skończyć się film [/spoiler] - to dopiero byłby cliffhanger :P

HAL dokładnie! Pamiętam do dziś jak 18 grudnia 2015 roku Ok. 2.15-20 wyszedłem z kina z myślą "Boże, półtora roku czekania po tym cliffhangerze", potem w styczniu przenieśli premierę na grudzień i z półtora roku zrobiło się prawie 2 lata. Ale szybko zleciało ;)

@Rey110803 dzięki,
Luke`a przegapiłem, a o Rey już pisaliśmy.

Już tylko 29 dni i ŚWIETUJEMY!!!
Jak ten czas leci.

Fabulous Holdo, fabulous!

Nie tylko Kylo Ren. Na oficjalnym instagranie jest również Rey i Luke.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Ostatni Jedi"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.