Świat Filmu

Ekspres sprawiedliwości

Dziś do naszych kin wchodzi film Zacka Snydera „Liga Sprawiedliwości” (Justice League). Scenariusz do tego dzieła napisali: Chris Terrio (Epizod IX), Joss Whedon oraz Zack Snyder. Snyder wycofał się z powodów osobistych z produkcji w trakcie, za finalną wersję odpowiada właśnie Whedon. Terrio jest też jednym ze współproducentów.

Występują: Ben Affleck, Gal Gadot, Robin Wright, Jason Momoa, Connie Nielsen, Amy Adams, Ezra Miller, J.K. Simmons, Jeremy Irons, Ray Fisher i Henry Canvill. Muzykę skomponował Dany Elfman.

Bruce Wayne, czyli Batman, zainspirowany bezinteresownym poświęceniem Supermana zawiązuje sojusz superbohaterów, którzy razem stawią czoła jeszcze gorszemu wrogowi.Za tydzień natomiast polską premierę będzie miał film „Morderstwo w Orient Ekspresie” (Murder on the Orient Express) w reżyserii Kennetha Branagh. Wcieli się on także w rolę belgijskiego detektywa, Herculesa Poirot. Film zaś jest kolejną adaptacją słynnej powieści Agathy Christie. W gwiazdorskiej obsadzie występują między innymi: Johnny Depp, Michelle Pfeiffer, Daisy Ridley (Rey), Penelope Cruz, Judi Dench, Derek Jacobi i William Dafoe. Jednym z producentów filmu jest Simon Kinberg. Muzykę skomponował Patrick Doyle.

W dalekobieżnym, eleganckim pociągu popełniono morderstwo. Hercule Poirot musi je rozwikłać, zanim morderca uderzy ponownie.Tagi: Chris Terrio (8) Daisy Ridley (170) Simon Kinberg (109)

Komentarze (7)

Po śmierci Supermana jest nadzieja dla DC. Problem w tym że prawie na pewno w Lidze, w najbardziej krytycznym momencie nastąpi jego zmartwychwstanie.

BvS miał swój klimat, przez co oglądało się go dobrze, ale bez rewelacji. SS było tandetne aż do bólu, a WW to dla odmiany film świetny.

Może zobaczę go w czwartek w IMAX :)A co do Orient Expressu, to zobaczę chętnie ale bez parcia by lecieć do kina na premierę.

Lepszego Poirota od Sucheta nigdy nie będzie!

Bardzo mnie bawi ta sugestia że morderca z OE uderzy ponownie.

Po b.słabym BvS, tragicznym Suicide Squad i słabej Wonder Woman, odpuszczą sobie chyba JL.

przecież wiadomo że supek wróci. To najbardziej oczywisty reveal od czasu Palpatina.

Nie oglądam bo Supermana nam zabili w poprzedniej części.

Podobno JL jest raczej średnie.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.