Ostatni Jedi

Reklamy wykorzystujące motywy z „Ostatniego Jedi”

Promowanie „Ostatniego Jedi” to nie tylko spoty i artykuły prasowe na temat samego filmu. To również reklamy wielu firm, które wykupił odpowiednie licencje do wykorzystania motywów filmowych w reklamach swoich produktów. Jakiś czas temu pokazywaliśmy Wam reklamę Nissana, dziś możecie zobaczyć jej kolejną odsłonę.Dodatkowo mamy reklamę sieci Verizon.Kolejna to reklama zabawek.Jak już jesteśmy przy zabawach to nie można pominąć reklam klocków LEGO.Baterie Duracell również mają swoją reklamę z Epizodu VIII.I na koniec jedna z pierwszych reklam, które się pojawiły.Tagi: Reklama (82)

Komentarze (10)

Kylo nawet jako figurka jest okropny :D

Kylo nawet jako figurka jest okropny ;p

A Nissan najlepszy 😛

Autonomiczne auta są fajne. Ono jedzie a ty możesz sobie robić co tylko chcesz, nie przejmujesz się niczym, możesz w międzyczasie porobić coś konstruktywnego. Ale gdzie w tym zabawa?

@Quide gdyby tylko ludzie przez to byli mądrzejsi...a tak to robią się tylko coraz głupsi.

@SW-Yogurt
Jak dla mnie to największa radocha gdy auto jedzie za mnie. Mogę spokojnie poczytać, zdrzemnąć się, obejrzeć film, odpisać na maile i zrobić masę innych rzeczy. I wprost nie mogę się doczekać aż w pełni autonomiczne samochody będą ogólnodostępne i w przystępnej cenie.

Czyżby zwiastun dotyczący klocków LEGO zdradzał mniej więcej scenę z TLJ, którą będzie można zobaczyć w filmie? :P

Eee tam. Kiedy muszę pracować w czasie jazdy biorę Jana, jadę pociągiem lub lecę samolotem. A kiedy mam np. robić za Jana dla MZLP, to oprócz przemieszczenia się z punktu A do B chcę z tego czerpać radochę, samemu decydując na jakim biegu, z jakimi obrotami itp. Bo inaczej sama jazda jest nudna. Aha, biorę odpowiedzialność za to co robię. ~:P

Po pierwsze, akurat to autko nie jedzie za Ciebie, tylko utrzymuje auto w pasie. Jeśli zdejmiesz ręce z kierownicy, zacznie za chwilę dopominać się o ponowne ich na niej położenie, a jeśli tego nie uczynisz, system się wyłączy. Po drugie, systemy automatycznego sterowania samochodem nie powstały w celu dostarczania przyjemności, a w celu zapewnienia bezpieczeństwa. Kiedy muszę komus odpisać prowadząc samochód, włączam autopilota i robię to bezpiecznie. Kiedy muszę coś w aucie zjeść - włączam autopilota i robię to bezpiecznie. Kiedy czuję się zmęczony, włączam autopilota i auto wiezie mnie bezpiecznie do domu. Kiedy stoje w korku, właczam pilota, relaksuję się, auto jedzie za mnie a ja mniej się męczę - ergo jeżdżę bezpieczniej itd...

Co to za radocha, gdy autko jedzie za mnie?
No i ten, tylko enelopki. ~:P

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Ostatni Jedi"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.