Ostatni Jedi

Montaż scen zwiastunów

YouTube

Premiera "Ostatniego Jedi" już 15 grudnia tego roku (w sieciach polskich kin nawet od 13 grudnia). W sieci udostępniono filmik prezentujący połączone sceny, jakie pojawiły się dotychczas we wszystkich materiałach promocyjnych. Całość trwa 5:44 minuty. Materiał prezentujemy poniżej.Tagi: Epizod VIII: Ostatni Jedi (367)

Komentarze (7)

Kylo na czele Zastępu Szturmowców, jak Anakin w roli Dartha Vadera prowadzący Klony - 501 Legion - do wykonania egzekucji z rozkazu 66 na Jedi. Gdybyśmy szli tą analogią, to możliwe że skończyłoby się to podobnie do finiszu "Zemsty Sithów", ale takiej ,,kopii" się na filmie nie spodziewam.

Najlepsza scena to ta z Chewbaccą i Porgiem

Już tylko 18 dni! Super.

* punktu zbiorczego.

Proponuje zmienić "ewakuacje z D`quar" na "haotyczną ucieczkę z d`quar", bo tochyba powinno wyglądać tak, że część mniejszych okrętów odwraca uwagę wroga, część większych stopniowo się wycofuje,a największe z polami ochronnymi zostają i umożliwają ewakuacje mniejszym jednostkom po czym największe jednostki się ewakułują do punktó zbiornego. Nie?

Przeczytacie moją książkę? "Jak zaspoilerowałem sobie cały film The Last Jedi?". Książka bardzo krótka, w niecałe 6 minut możecie ją przeczytać w całości. :D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Ostatni Jedi"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.