Ostatni Jedi

Okładki „Empire” z „Ostatniego Jedi”

Do premiery „Ostatniego Jedi” coraz bliżej. Film już jest gotowy, ale Rian Johnson wciąż nad nim pracuje. Dokładniej nad komentarzem do edycji blu-ray (choć nie wiemy, czy tej zwykłej, czy raczej jakiejś specjalnej, jak to miało miejsce w przypadku „Przebudzenia Mocy”). W każdym razie reżyser zamieścił na Istagramie odpowiednie zdjęcie.

Commentary track time

Post udostępniony przez Rian Johnson (@riancjohnson)Tymczasem na oficjalnym twitterze StarWars.Com zamieszczono kolejną animowaną reklamę filmu.Niebawem pojawi się także najnowszy numer magazynu „Empire”, a w nim oczywiście artykuły o VIII Epizodzie. Na razie możemy tylko zapoznać się z jednym zdjęciem oraz trzema wersjami okładek – z Rey, Kylo Renem i porgami.Rian będzie też promował Epizod VIII na twitterze, gdzie odpowie na kilka pytań. Może zdradzi także coś ciekawego na temat kolejnej trylogii? W każdym razie wysypu odpowiedzi należy spodziewać się tej nocy.Wg najnowszych doniesień, odpowiedzi będą też na Facebooku o 22:30 naszego czasu.Tagi: Epizod VII: Przebudzenie Mocy (734) Epizod VIII: Ostatni Jedi (367) Prasa (180) Reklama (82) Rian Johnson (199) Twitter (42)

Komentarze (15)

W AOTC były klony, w OT szturmowcy, a teraz nieudolne skrzyżowanie pingwina z foką, a co będzie potem armia myszek Miki?

Może porgi to klony

@Horst, dokładnie, słabo to wygląda. :(

Trzecia okładka - to przecież ten sam obrazek. Wystarczy porównać układ cieni na białych brzuchach Porgów - u każdego jest identyczny :)

Te porgi trochę strasznie wyszły na tej okładce ; )

Nie powiem. Progi - spoko. Nowa maskotka SW.
Ale z ich promocją to już jest przesada. Na prawdę mam ich dość. Dobrze ze Chewie z jednym chociaż porządek zrobi w tym filmie :P

Mam nadzieję że Kylo pomorduje wszystkie porgi na Ahch-to.

Ta okładka z Porgami jest brzydka... chyba wszystkie Porgi to kopiuj-wklej.

Porgs are the key to all of this.

Fani, którzy umiecie robić fanowskie zwiatuny, filmy ratujcie film i coś zmontujcie z tego co macie.

Bilet kupiony, tak czekam, że nie czekam wcale. RO FTW!

Szczuro-króliki czy co? Jakieś Ewoki?

LOL o co chodzi z tymi szczurami? :D

W dzisiejszych czasach niejeden fanowski montaż wygląda lepiej niż oficjalne materiały. :D BTW. Porgi obok głównych bohaterów filmu...

To trzecie wygląda jak jakiś fanowski montaż a nie okładka magazynu

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Ostatni Jedi"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.