Ostatni Jedi

Premiera „Ostatniego Jedi” za nami

Wczoraj wieczorem w Los Anegels odbyła się oficjalna premiera Epizodu VIII. Relację z czerwonego dywanu przed premierą „Ostatniego Jedi” można obejrzeć poniżej. Byli obecni fani, ale także twórcy. Między innymi: Rian Johnson, Ram Bergman, Anthony Daniels, Domhnall Gleeson, Mark Hamill, Andy Serkis, Kelly Marie Tran, Daisy Ridley, Frank Oz, Lupita Nyong’o, Bob Iger, Dave Filoni, Laura Dern, Warwick Davis, Benicio Del Toro, Gwendoline Christie, Adam Driver, Rayne Roberts (ze StoryGroup), Kathleen Kennedy, Lawrence Kasdan, John Boyega.

Relację z premiery prowadzili: David Collins, Andi Gutierrez i Anthony Carboni. Poza rozmowami z twórcami i gośćmi, były fragmenty filmu (ze zwiastunów) lub dokumentów, a także zabawy na twitterze. Fani mogli wybierać, czy wolą porgi czy vulptexy (lodowe lisy), oznaczając się jako #teamporg lub #teamvulptex.

Relacja znajduje się tutaj:

A my czekamy do wtorku na recenzję i do środy wieczór, by móc obejrzeć film w kinie.
Tymczasem większość pierwszych reakcji po filmie jest pozytywna. Ponownie przestrzegamy, jeśli chcecie uniknąć spoilerów to do środy lepiej uważnie korzystać z sieci.Tagi: Adam Driver (121) Andi Gutierrez (178) Andy Serkis (89) Anthony Carboni (128) Anthony Daniels (189) Benicio Del Toro (47) Bob Iger (137) Daisy Ridley (212) Dave Filoni (426) Domhnall Gleeson (73) Epizod VIII: Ostatni Jedi (471) Frank Oz (87) Gwendoline Christie (61) John Boyega (207) Kathleen Kennedy (332) Kelly Marie Tran (52) Laura Dern (35) Lawrence Kasdan (150) Lupita Nyong`o (81) Mark Hamill (336) Premiera (17) Ram Bergman (51) Rayne Roberts (4) Rian Johnson (276) Warwick Davis (81)

Komentarze (26)

Znaleźć to nie problem, problemem jest to że Większość tych spoilerow wzajemnie się wyklucza.

Spoilerów do TLJ jest w sieci pełno, tylko trzeba je umieć znaleźć.

Wreszcie dowiem się czy TLJ to TESB 2.

Już ze środy na czwartek będę wszystko wiedział. Teraz tylko schować się w jakiejś jaskini by nie dostać spojlerem.

Ciekawe po premierze TFA prawie od razu w necie były spojlery, całe opisy fabuły a nawet zdjęcia a tu cisza. Niby tam parę osób coś napisało ale jest to tak chaotyczne że ciężko w to uwierzyć.

Nie umiem żyć bez internetów. Pewnie cały film sobie zaspoileruję do czwartku :P

Dobra, to ja mówię wszystkim "do zobaczenia". :) Wrócę 14 grudnia po seansie. Mimo czytania jakichś plotek czy przecieków kilka miesięcy temu, to teraz wolałbym nie czytać spoilerów, które byłyby raczej wiarygodne z racji tego, że premiera już miała miejsce. Niech Moc będzie z Wami!

Ephant Mon, to nie brzmi dość chłodno, po każdym filmie przed premiera tak mówią bo czysto hipotetycznie przecież nikt nie powie że film X jest zły, bo nikt na niego nie pojdzie

A Lucas jak zwykle pominięty.

"większość pierwszych reakcji po filmie jest pozytywna" - brzmi dość chłodno :O

Mark w 37:00. nie wygląda na zadowolonego. jakby mial sie rozplakac.

Sen > live z premiery The Last Jedi

Filoni wśród głównych wymienionych - ciekawe.

Lucasa znowu nie było? :(

Czemu nie piszecie, ze na premierze był także John Williams? Może wtedy w sieci mniej byłoby takich nieprawdziwych kwiatków, że niby nie widział żadnej części ;)

Właśnie przeczytałem, że Rian zadedykował premierę Carrie.
I rozklejam się.

A ja nie zamierzam odpuścić sobie chłonięcia wszystkich spoilerów jakie tylko zobacze w necie. Na film idę dopiero po świętach i nie wytrzymam póki się nie dowiem ocb w The Last Jedi. Spoilery mi w niczym nie przeszkadzają wręcz nakręcają jeszcze bardziej

No to żegnam się z Wami. Po środzie wrócę
Niech moc będzie z Wami!

Oficjalne ogłoszonie - nie wchodzę w necie nigdzie do środy. Do zobaczenia. :D

Ten film podobał się 95% użytkowników Google. Ciekawe czy ktokolwiek z oceniających, był na tej premierze lub "pracował przy napisach".

@darth_numbers
myślę, że to prawdopodobieństwo wynosi coś około 0,5% :D

Jest niezerowe prawdopodobieństwo, że The Last Jedi nie jest totalną kaszanką :D

Do zobaczenia w połowie Tygodnia!

Niech Moc Będzie Z Wami! :D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Ostatni Jedi"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.