Ostatni Jedi

„Ostatni Jedi” w Irlandii

W sieci pojawił się nowy dokument związany z „Ostatnim Jedi”. Tym razem promuje on Irlandię, jako miejsce w którym kręcono „Gwiezdne Wojny”. Nie tylko Skellig Michael. Zresztą jest cała strona, promująca gwiezdno-wojenną turystykę filmową w Irlandii. W filmiku zobaczymy Riana Johnsona, Rama Bergmana, Marka Hamilla i Daisy Ridley oraz Mally’ego Chunga (menadżer lokacji).Tagi: Daisy Ridley (170) dokument (48) Epizod VIII: Ostatni Jedi (371) lokacje (84) Mark Hamill (283) Ram Bergman (44) Rian Johnson (201)

Komentarze (8)

Na szczęście na ebay można kupić normalne wydanie w podobnej cenie lub taniej z przesyłka. Wypada to zrobić jak się już ma wcześniejsze soundtrack Williamsa. Przypuszczam, że już niedługo będą nas prosić żebyśmy kupili to pl wydanie za 19 zł tak jak teraz jest z FA. Chyba nasi handlowcy się nacieli bo Williams się nie popisał.

Na wypadek gdyby ktoś przegapił ten cudowny komentarz Roddy`ego Doyle`a :D
https://www.facebook.com/roddy.doyle/posts/971434569597757

@flood - Nie wiem, chyba nie -dostałem taką nie dawno.

Na półwyspie Dingel byłem dwukrotnie. Świetne miejsce.

@flood - zgadza się, a polska wersja digipak jest jeszcze droższa. Przewała spora, ale pewnie będzie co jakiś czas do dostania za 20 złotych.

Irlandia, ciekawe, czy Disney zapłacił tam podatki?

Czy to prawda, że w Polsce muzyka do Last Jedi sprzedawana jest tylko w biednym plastikowym polskim wydaniu z zagraniczną cena?

Film z drobnymi wadami, ale bardzo dobry. Good Work everyone, m.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Ostatni Jedi"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.