Ostatni Jedi

Czwarty plakat IMAX

Pojawił się już czwarty plakat Ostatniego Jedi z IMAX. Warto śledzić profile IMAXa by zobaczyć, kiedy można taki plakat dostać. Poprzednie znajdziecie tutaj: pierwszy, drugi, trzeci.

Rian Johnson zdradza kolejne kulisy filmu. Otóż przyznał on, że scenę w której Holdo żegna się z Leią przepisał z udziałem Carrie Fisher i Laury Dern. Długo na jej temat dyskutowali, w końcu uległ aktorkom. I jak przyznaje reżyser, jest to bardzo dziwne pożegnanie, zwłaszcza jak się teraz to ogląda, gdy już nie ma Carrie.

Johnson porównał żartem wracającą do życia Phasmę z Kennym z „Miasteczka South Park”. Zobaczymy, czy tym razem zginęła na dobre.

Producent Ram Bergman opisując trudności VIII Epizodu wspomniał o zatrudnieniu Franka Oza. Chcieli utrzymać obecność Yody w sekrecie, więc trzeba było Oza namówić, by zgodził się nie ujawniać angażu. Wiązało się to także z tym, że jego nazwisko nie pojawiało się materiałach reklamowych, ale jak już przyjechał do Pinewood to był pod ścisłą ochroną. Nawet jeść musiał w biurze, by przypadkiem nikt nie zobaczył go w pobliskiej restauracji.

Na koniec jeszcze ciekawostka. Otóż reżyser Edgar Wright upublicznił swoją wizytę na planie „Ostatniego Jedi”. On, jego brat Oscar, a także Joe Cornish i Leo Thompson byli na planie 23 czerwca 2016 i zagrali członków Ruchu Oporu. Spróbujcie ich znaleźć. Zdecydowanie najłatwiej wyłapać Garetha Edwardsa, który siedzi w okopie na Crait.Tagi: Carrie Fisher (358) Epizod VIII: Ostatni Jedi (508) Frank Oz (99) Gareth Edwards (171) IMAX (81) Laura Dern (41) Plakat (220) Ram Bergman (53) Rian Johnson (302)

Komentarze (10)

Jest gdzieś ten plakat dostępny we większej rozdzielczości?

Nic takiego nie nastąpi. Nic takiego nie nastąpi. Nic takiego nie nastąpi. Deal with :).

Aby uratować sagę(bo według mnie to co pokazał Rian w TLJ to nie tędy droga) Tu jest potrzebna potężna konfrontacja między jasną a ciemną stroną mocy, film powinien być mroczny, konfrontacja między np. starożytnymi Sithami (Revan,Ragnos może Plagueis) a Pozostałymi Jedi została Rey (myślałem ,że zostanie również Luke), wspomaganymi przez duchy mocy np. Yody, Mace Windu, Obi , może nawet Anakina.
Wyobraźmy sobie że np. Skywalker musi udać się na Morraband planetę Sith, mrok, piękne pojedynki, na które tak czekałem. Luke z Anakinem z drugiej strony potężni Sithowie ...to by było coś.

Phasma zdechła koniec tematu nie mam ochoty na kolejną postać z "syndromem Maula".

Nie zdziwiłoby mnie to, gdyby Phasma powróciła w kolejnej części...

A plakat ładny.

Ja większych błedów w TLJ nie widzę. Film Sw jak każdy inny z małymi wadami - 8/10, m.

Nieee no, Johnson już naprawdę powinien skończyć z tym tłumaczeniem, wyjaśnianiem, żartowaniem, tylko na serio powinien zakasać rękawy do roboty, bo nowa trylogia czeka. I niech wyciągnie wnioski z błędów które popełnił przy TLJ, to będzie dobrze.

Struzan brechta z tego.

Najlepszy ale liczyłem na scenę walki z gwardia

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Ostatni Jedi"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.