Bastion

Urodzinowy konkurs na artykuł prasowy


Urodziny Bastionu nie mogą obejść się bez konkursów dla naszych użytkowników. Zarówno w 2014 jak i w 2016 roku zorganizowaliśmy na urodziny m.in. konkurs na artykuł prasowy. Postanowiliśmy kontynuować tę tradycję i z uwagi na to, że znów mamy parzysty rok to przeprowadzić nowy konkurs na artykuł prasowy. Może to być recenzja (pozycji, której jeszcze nie ma zrecenzowanej na Bastionie), felieton, esej lub inny tekst publicystyczny. Temat pracy pozostawiamy Wam do wyboru, pod warunkiem, że będzie związany z Gwiezdnymi Wojnami. Prace konkursowe należy nadsyłać na adres redakcja@star-wars.pl do dnia 18.02.2018 r.

Sponsorem nagród jest wydawnictwo Egmont.

Dla zwycięzców przewidziano nagrody w postaci komiksów i książek ze świata Star Wars. Kształtują się one następująco:
I miejsce – Absolutnie wszystko, co musisz wiedzieć, Cienie Imperium: Ewolucja, Przebudzenie Mocy: Niesamowite przekroje, Legendy: Mroczne Imperium II, Kres Imperium
II miejsce – Legendy: Mroczne Imperium II, Kres Imperium Co kryje Dzika przestrzeń 1: Sidła, Co kryje Dzika przestrzeń 2: Gniazdo
III miejsce – Galaktyczna opowieść z naklejkami: Przygoda Rey, Galaktyczna opowieść z naklejkami: Przygoda Finna, Star Wars Komiks 2/2017 (68)Wszystkie szczegóły znajdziecie w regulaminie.
W razie pytań piszcie do członków redakcji.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie wszystkich fanów! Powodzenia i miłej zabawy!Tagi: Egmont Polska (544) Konkurs (392)

Komentarze (21)

Wysłane na maila :) Nie zapomnijcie sprawdzić spam :) Pozdrawiam wszystkich biorących udział.

Ale supi !

VaderTarm -> Jak Ponda wspomniał każda praca o tematyce SW przejdzie :)

Zdaje się, że liczy się każda praca publicystyczna o tematyce Star Wars, więc artykuł w którym przedstawiasz swój ranking będzie ok.

Czy artykuł będący formą rankingu, zestawienia też będzie honorowany?

Literacki, nareszcie; czas brać się do roboty! :)

TAAAK! Tylko żeby czas się znalazł...

SW-Yogurt - :D

Powodzenia tym wszystkim co biorą udział.:P

Ten warunek, aby temat pracy się nie powtarzał, jeśli ktoś przyjrzał mu się już wcześniej na Bastionie tyczy się tylko recenzji?

@Rusis , dziękuję. Chwilę potem skapnąłem się, że sugerowana długość ma związek z liczbą wyrazów. Z pośpiechu i przyzwyczajenia do oznaczania objętości tekstu poprzez liczbę znaków (ze spacjami włącznie) przeczytałem na telefonie, że chodzi o 500-2500 znaków, a nie wyrazów. ;p Stąd zdałem sobie po chwili sprawę, że moje pytanie było właściwie niepotrzebne, bo esej na 2500 wyrazów można napisać. No ale już wiemy tak czy siak coś więcej na temat sugerowanej długości, więc zadanie pytania i odpowiedź na nie wyszły w sumie na dobre.

Chociaż głębiny Bastionu mogą skrywać geniuszy, którzy w 100 wyrazach zamieszczą sedno sprawy :P

Darth Starkiller -> sugerowana długość to długość sugerowana ;)
Nikt nie odrzuci tekstu, który się nie mieści w tych ramach. Ale też i nie radzę próbować wysyłać teksty mające po 100 wyrazów, bo jury raczej zbyt wysoko ich nie oceni.

Finster Vater -> sugerowana długość to 500-2500 wyrazów

Napisałbym coś, ale wszystko co fajne (komiksy) już mam, a te pozostale nagrody... ehh :P

Jakieś ograniczenia/minima objętościowe?

Pozycja 69 była już recenzowana? A, nie, to za dwa lata, na osiemnastkę. ~;)

Napisałbym reckę TLJ, ale skoro nie można... Trudno.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Bastion"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.