Ostatni Jedi

Wywiad z reżyserem i aktorami

Disney zamieścił w sieci półgodzinny film z wywiadem, jakiego udzielili aktorzy i reżyser „Ostatniego Jedi” zaraz po pokazie filmu w Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych. Spora część filmu to odpowiedzi na pytania zadawane przez publiczność obecną na pokazie. Większość wypowiedzi przewinęła się już podczas innych wywiadów, ale możemy z niego również dowiedzieć się kilku ciekawostek - np. tego że Mark Hamill zagrał nie tylko Luke'a Skywalkera ale również postać, która w kasynie wrzuca monety do BB-8. Zachęcamy do obejrzenia całości, którą zamieściliśmy poniżej.Tagi: Andy Serkis (82) Benicio Del Toro (44) Daisy Ridley (168) John Boyega (158) Kelly Marie Tran (27) Mark Hamill (278) Oscar Isaac (112) Rian Johnson (199) wywiad (150)

Komentarze (17)

Szkoda, że Adama nie ma :/

Ja bym go zapytał- Jak to jest spier*olić Gwiezdne Wojny ? :D

Bardzo miły i pozytywny wywiad. :) Ekipa była zgrana i w dobrych humorach, co dobrze świadczy o ogólnej atmosferze na planie.

Szkoda, że nie rozwinęli tego jak Mark Hamill przeradzał się w tego wrzucacza monet, którego imienia nadal nie znam. :( Była to jedna z tych "humorystycznych" scen, które zaliczam do udanych. Nie wiem też kim dokładniej była ta postać. Jasne, wrzucacz monet, co jest zawarte w materiale filmowym i podkreślone w treści newsa, ale tyle. Nie usłyszałem imienia, na czym w sumie mi zależało, bo "wrzucacz monet" to tak trochę kiepsko brzmi. O rasie tego obcego nawet nie myślałem, że podadzą, bo czas na odpowiadanie na pytania zapewne był ograniczony, a nie poświęcą całego wystąpienia na tłumaczenie małej rólki. :D

Czy w "Słowniku Ilustrowanym" do TLJ było coś więcej na temat tego napychającego BB-8 monetami hazardzisty?

@Luke S
Primo - naucz się kultury dyskusji i wypowiedzi
Secundo - wszystkie używane przeze mnie cytaty z Hamila są autentyczne i łatwe to sprawdzenia (zresztą, powołałem się na 2 czy 3 jego wypowiedzi)
Tertio - naucz się wyszkukiwać i weryfikować informacje
Quarto - rozumiem, że ciężko Ci przeboleć wszelką krytykę TLJ (i/lub postaci Luke`a) ale przyjmij do wiadomości, że nawet Hamil miał obiekcje co do wizji Riana J.

@Luke S
Ale przed rozpoczęciem zdjęć do TLJ, kiedy dostał do ręki scenariusz i przeczytał swoją rolę, to całkowicie się nie zgadzał na to, w jaki sposób pokazano Skywalkera prawda ?.
Przecież wielokrotnie to powtarzał, w wielu wcześniejszych wywiadach, także na oficjalnych konferencjach, że całkowicie nie zgadza się z wizją Johnsona, ale ją akceptuje, i da z siebie wszystko jako aktor, by pokazać to w filmie, tak ?

@mesmerized

Zastanawiałem się, ale powiem wprost - jesteś zwykłym kłamcą i manipulatorem. Sprawdziłem Twoje poprzednie komentarze - wszystkie w tonie tych, którzy tworzą te fake`owe filmiki ze zmanipulowanymi wypowiedziami Marka.

Wyjaśnijmy sobie trzy kwestie. Raz - nie stonował, nie ma tu żadnego stonowania - mocno zachwala i film, a szczególnie samego Riana Johnsona - to nie jest stonowanie. Dwa - nic nie widać i nic nie czuć, jakoby nie pasował mu Luke w wydaniu Riana, co podkreślał już w licznych wywiadach, które później były cięte i łączone przez hejterów w zmanipulowane, przekłamane filmiki na yt, jak i też podkreśla to we wszelkich nowych materiałach i w mediach społecznościowych. Teorie spiskowe ze reprymendą od Disneya schowaj do kieszeni albo udaj się do lekarza.

Nawet jego żona mu nie wierzy, gdy mówi, że idzie wyrzucić śmieci ... XD.
Btw, pomimo, że się teraz wycofuje z tego co powiedział, to podobna sytuacja była, kiedy chlapnął datę trailera. Więc, yes, this is true ...

Za kilka lat Mark wyzna że był molestowany przez Disneya :D

Co prawda Mark trochę stonował (po reprymendzie Disney`a?) ale widać i czuć, że dalej nie pasuje mu Luke w wersji Riana Johnsona...

Sprawne palce to podstawa w show-biznesie.

@HAL 9000 , o właśnie, może coś w wywiadzie będzie na ten temat. Przygotowywanie się do roli, gestów danej postaci itd. :D

Mam nadzieję, że w dodatkach na BD/DVD pokażą jak Hamill trenuje wrzucanie monet :)

@Rusis , to prawda, zapomniałem napisać, że interesowałyby mnie kulisy jego związków z tym wrzucaczem monet z Conto Bight. :D Pod tym względem chciałem wiedzieć dokładniej jak to wyglądało. Ale istotnie, pośpieszyłem się i źle sformułowałem swój komentarz, bo przecież to kim dokładnie był Mark Hamill jest napisane w newsie, a kwestią kolejną jest to w jakich okolicznościach został tym wrzucaczem monet itd. ;p

Pozostaję w rozdarciu, najważniejsze wiem, a nie wiem, czy chcę oglądać resztę. ~;)

O właśnie, fajna ciekawostka z Hamillem, bo podobno w napisach końcowych filmu, jego nazwisko jest wymienione dwukrotnie, właśnie ze względu na "drugą rolę". Ktoś to zauważył, wrzucił zapytanie do sieci, no i poszło, w świat :)

Na to pytanie akurat odpowiedź byś znalazł w newsie, nawet bez oglądania ;)

Potem z pewnością obejrzę. Zwłaszcza, że jestem ciekawy kogo dokładniej zagrał Mark Hamill na Cantonice. :D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Ostatni Jedi"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.