Świat Filmu

Pomniejszony pasażer

Liam Neeson nie ma szczęścia do środków komunikacyjnych. Jak nie problemy w samolocie, to w pociągu. O tym właśnie jest film „Pasażer” (The Commuter) Jaume’ego Collet-Serry. Collet-Serra już raz spotkał się z Neesonem w „Non-stop”. Scenariusz do nowego filmu napisali Byron Willinger, Philip de Blasi i Ryan Engle. Poza Neesonem, występują Vera Farmiga, Patrick Wilson, Jonathan Banks, Sam Neil, Elizabeth McGovern i Shazad Latif. Film można oglądać od dziś w kinach.

Biznesmen codziennie jeździ do domu pociągiem. Pewnego dnia zostaje wciągnięty w zabójczą grę...Druga dzisiejsza premiera to „Pomniejszenie” (Downsizing) Alexandra Payne’a. Scenariusz napisali Alexander Payne i Jim Taylor. Występują: Matt Damon, Christoph Waltz, Hong Chau, Kristen Wiig oraz w małej roli Laura Dern (wiceadmirał Holdo).

Ten film to satyra społeczna. Ludzie zaczynają rozumieć, że jeśli zmniejszą się do wielkości 5 cali ich życie odmieni się na lepsze.Tagi: Laura Dern (32) Liam Neeson (198)

Komentarze (6)

Soap93 - Nie spamuj. Był chyba nawet news na Bastionie o tym fanfilmie.

Niech zrobią spin-off o Jinnie!

Po Milczeniu miałem nadzieję, że znowu zobaczę Liama w czymś dobrym... niestety.

No proszę, ktoś w USA jest fanem "Kingsajza". Klimat Szuflandii był nie do podrobienia.

"Non-stop" średnio mi się podobał. Interesująca koncepcja, ale nie urwało mi tylnej części ciała. Niemniej miło się oglądało. "Pasażera" może kiedyś zobaczę sobie, z ciekawości.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.