Han Solo

Co z tym zwiastunem?

„Ostatni Jedi” powoli kończy swoją kinową przygodę. W Chinach został ściągnięty z ekranów po dwóch tygodniach. Od kilku dni chodzą słuchy, że zwiastun „Hana Solo” jest już tuż, tuż. Może niekoniecznie już zaraz, ale niebawem.

Potwierdza to między innymi Anthony Breznican, który nie raz udowodnił swe dobre relacje z Lucasfilmem.Inne źródła wskazują, że zwiastun trafił już do IMAXów. Tam czeka na premierę, która ma odbyć się niebawem. W weekend wchodzi nowy „Więzień labiryntu”, podobno właśnie do tego filmu dołączono zwiastun „Hana Solo”. Jeśli te plotki są prawdziwe, to zwiastun zadebiutuje albo w środę albo w czwartek w sieci. Jeśli nie to być może zostanie poczekać na Super Bowl (czyli do 4 lutego).

I tu bardzo ważne słowo – „zwiastun”. Tym razem jakoby nie będzie zwiastuna zajawkowego, tylko od razu pełny. Disney i Lucasfilm nie mają czasu na lekki marketing, muszą zacząć działać intensywniej.

Z innych plotek, podobno fragmenty „Hana Solo” były już pokazywane na imprezach dla licencjonobiorców (np. w Monachium). Pierwsze reakcje są bardzo dobre. Dodatkowo podobno mamy być bardzo zadowoleni z głównego szwarccharakteru. Tu można sobie gdybać, czy to postać, która już znamy. Jeśli tak, to chyba największe szanse mają Boba Fett i Darth Vader. Fett podobno pojawia się w zestawach zabawek, więc może to właśnie o niego chodziło?

Czyli jeśli wszystko pójdzie zgodnie z zapowiedziami, w ciągu paru dni zobaczymy „Hana Solo”. Warto przypomnieć, że niebawem rozpoczną się też dokrętki do filmu. Ron Howard i jego ekipa wrócą na plan, ale tym razem chodzi głównie o poprawki techniczne. Premiera majowa nie jest zagrożona.Tagi: Disney (327) IMAX (77) Lucasfilm (460) Plotki (990) Ron Howard (137) Solo (253) Zwiastun (318)

Komentarze (42)

jako mi sie nie dłuży czekanie na zwiastun Hana Solo, jak będzie to będzie i sie obejrzy PROSTE

Oby tym szwarccharakterem okazał się Fett, trzmam za to kciuki :D.

mamy piątek czemu ja nigdzie nie widze zwiastuna

Dzień się jeszcze nie skończył.

Czyli to dziś ma być ten trailer? ;)

Skoro Moloch, to może film powinien nosić tytuł "Han Solo - łowca demonów"? Jeszcze niech dadzą Lewiatana i będzie super.

Rusis --> Tak, tak, ja to rozumiem. Ale mi nie chodzi o teraz, czy w jakimś październiku czy listopadzie, tylko wcześniej. Aż sobie sprawdziłam. W przypadku Łotra pierwsze zdjęcie obsady w kostiumach dostaliśmy w sierpniu 2015 r. czyli jeszcze przed premierą TFA, grubo ponad rok przed premierą RO. Wydaje mi się, że kilka miesięcy przed premierą TLJ jedno zdjęcie znów tak bardzo by nie odwróciło uwagi od ep.VIII. Mogliby na dobrą sprawę wrzucić Chewiego w Sokole i już, zdradzić by wiele nie zdradzili :P Rozumiem, że mogli się obawiać pokazać wcześniej Hana czy Lando, ale Chewie? Na upartego Han mógłby być obok, w cieniu czy obróconym fotelu. Bez pokazania twarzy. Dałoby się.

Moloch? Ten z Watchmenów? 😉 Miałem nadzieję że Boba Fett.

Potwierdzam, bartoszcze pytał na forum co to za rasa będzie.

Od tygodnia pytam na forum co to za rasa będzie ten Moloch i musi jakaś nowa, skoro nikt na obrazkach Lego nie rozpoznaje :P

Moloch? To brzmi jak supermarket :D

Może będzie Predator ?

Główny zły to ma być niejaki Moloch.

Będzie trailer to będzie, o co tyle krzyku?

Albo film będzie miał premierę, albo nie będzie. Albo będzie reklamowany, albo nie będzie. Albo będzie się podobał, albo nie będzie się podobał. Emocje.

@Lubsok: Albo lepiej. Niech Ciebie zrobią prezesem! Albo i mnie, cholera :D

Ok, pójdę na policję. Niech zamkną Disney`a!

Film może być różny ale i tak wszyscy polecą do kina. Najwyżej później będzie beka! :D
Ja uważam, że najlepiej być czarnowidzem. Cokolwiek by się potem nie działo, będzie przyjemna niespodzianka!

Lubsok, piszczysz chłopie na tym forum, jakby i Ciebie zgwałcili. Może idź z tym gdzieś, na policję, albo do specjalisty?

Disney już dawno zgwałcił całe SW, w tym Kenobiego.

Nie pozwólmy Disneyowi zgwałcić Kenobiego!!!

Zwracam uwagę, że nie ma też zwiastuna tytułu Kenobiego, czyżby się rozmyślili?

A gdzie zwiastun E9, to bardzo podejrzane więc podejrzewam że wywalili Abramsa, i dobrze mu tak.

Szkoda tylko, że tydzien po Solo jest premiera Deadpoola, który...od paru tygodni należy do Disneya. Jedno jest pewne. Przesuną albo Solo albo Deadpoola.

Zwiastun zwiastunem, ale mnie nieodmiennie bawią informacje, że na specjalnych pokazach dla wybrańców fragmenty baaardzo się podobały. ~:D

Nosz dawajcież tego zwiastuna teraz.

Powinni przenieść na grudzień i tyle. Mi to pasuje, grudzień i Star Wars.

Czekanie w nieskończoność.

No dobra Disney, dosyć tego ! - zwiastun ma być w ten weekend ! ...a jak nie, to na mnie nie zarobicie ;)

No i gites. Czekamy na konkrety.

Albo będzie klapa i film zarobi mało, albo będzie nieźle i film zarobi całkiem sporo i, co ważniejsze, w przeciwieństwie to TLJ zdobędzie uznanie fanów.

Ephant Mon -> Cała maszyna produkcyjna jeśli chodzi o gadżety już ruszyła. Choćby z tego powodu przesunięcie jest bardzo mało prawdopodobne.

@Raven2156
Nie byłbym wcale tego taki pewien. Jeśli zwiastun będzie słaby, to żadne "budowanie napięcia" nie pomoże - to samo dotyczy filmu.

Comicbook podaje że teaser ma być na dniach przed więzniem labiryntu podałem na swoim blogu linka ta strona nigdy nie kłamie

jak dla mnie to zanosi się na przesunięcie premiery w ostatniej chwili

@Rusis
I żeby budować ogromne napięcie na różnych forach dla fanów (takich jak Bastion) czy w mikrospołecznościach. Prawda jest taka, że fani dużo przychylniej spojrzą na trailer na który tak niecierpliwie oczekują i pierwsze opinie filmu będą lepsze aniżeli ukazałby się on na długo przed premierą sprawiając, że przeróżnych „Ale” będzie więcej. ;)

Ale TLJ już swoje zrobił, nie ma co już czekać ... kurcze, będzie numer jak zaczną w lutym (albo później) XDDD

Super, oby ich entuzjazm przełożył się na jakość filmu. ^.^ Byłbym zachwycony Bobą Fettem. :)

Kasis -> Z tych samych powodów dla których nie ma zwiastuna. Żeby całe zainteresowanie skupiać na TLJ.

No właśnie, nie ma na razie nic, czyżby to nowa strategia marketingowa ?;) ...

Zwiastun zwiastunem, mnie dziwi dlaczego nie pokazali jeszcze żadnego oficjalnego zdjęcia, coś więcej niż te fotki z planu.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Han Solo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.