Komiksy

Nowe komiksy za oceanem

Previews World

W trakcie ostatnich trzech tygodni na rynek trafiło kilka nowych komiksów ze świata Star Wars. Poniżej znajdziecie szczegóły dotyczące ich wszystkich.

Darth Vader #12

Scenariusz Charles Soule
Rysunki Giuseppe Camuncoli
Okładka Giuseppe Camuncoli, Elia Bonetti

 • Za głowę Vadera została wystawiona wysoka nagroda! Kto ośmieli się wyzwać Mrocznego Lorda na pojedynek?

 • Każdy zeszyt osobno: 32 strony. Kategoria T. Cena $3.99.

  Darth Vader #13

  Scenariusz Charles Soule
  Rysunki Giuseppe Camuncoli
  Okładka Giuseppe Camuncoli

 • Zaciskająca się pięść Imperium wywołuje poruszenie Rebelii w systemie Mon Cala. Porządek musi być zachowany, a dopilnować tego mają Vader, jego inkwizytorzy i... Wilhuff Tarkin.

 • 32 strony. Kategoria T. Cena $3.99.

  Star Wars #44

  Scenariusz Kieron Gillen
  Rysunki Salvador Larroca
  Okładka David Marquez

 • Imperium zabiera nam wszystko - wolność, godność, nadzieję, a nawet życie. Sojusz Rebeliantów walczy, by uratować galaktykę spod opresji... ale potrzebujemy Twojej pomocy! Bądź częścią rozwiązania - DOŁĄCZ DO REBELII JUŻ DZISIAJ!

 • 32 strony. Kategoria T. Cena $3.99.

  Thrawn #2 (z 6)

  Scenariusz Jody Houser
  Rysunki Luke Ross
  Okładka Paul Renaud

 • Mitth’raw’nuruodo, w Galatycznym Imperium znany jako Thrawn, ukończył Imperialną Akademię z najwyższymi możliwymi ocenami. Ale to nie znaczy, że każdy w armii pragnie jego sukcesu...

 • 32 strony. Kategoria T. Cena $3.99.

  Jedi of the Republic: Mace Windu TPB

  Scenariusz Matt Owens
  Rysunki Denys Cowan
  Okładka Jesus Saiz

 • Wydanie zawiera Jedi of the Republic: Mace Windu #1-5.

 • 120 stron. Kategoria T. Cena $15.99.

  Star Wars Adventures #7

  Scenariusz Sholly Fisch
  Rysunki Sean Galloway
  Okładka Sean Galloway

 • Imperium porwało świętego ptaka, który jest kluczowy w życiu religijnym mieszkańców pewnej planety! Teraz misją rebelianckiej załogi Ghosta jest odzyskanie tej istoty!

 • 32 strony. Kategoria All Ages. Cena $3.99.  Tagi: Charles Soule (71) Darth Vader (2017) (36) David Marquez (20) Denys Cowan (11) Elia Bonetti (8) Giuseppe Camuncoli (29) IDW Publishing (38) Jedi of the Republic: Mace Windu (2017) (11) Jesus Saiz (12) Jody Houser (27) Kieron Gillen (62) Luke Ross (20) Marvel Comics (362) Matt Owens (11) Paul Renaud (13) Salvador Larroca (49) Sean Galloway (4) Sholly Fisch (4) Star Wars (2015) (132) Star Wars Adventures (2017 IDW) (38) Thrawn (2018) (9)

  Komentarze (7)

  Chciałbym kiedyś doczekać jakiejś ambitnej artystycznie serii.
  Myślę, że popyt jest na takie rzeczy.

  @anonim_zks Gdyby przyglądali się dokładnie każdemu dziełu, daliby radę utrzymać wszystko pod kontrolą. Wydaje mi się, że 4 lata po zrestartowaniu kanonu, można już pokazać coś innego, tym bardziej, że po premierze TLJ można swobodniej wziąć się za okres po RotJ, który już nie jest wielką tajemnicą. Rozumiem natomiast niewykorzystanie okresu przed TPM - podejrzewam, że chcą zacząć go jakimś serialem lub filmem.

  Taka polityka Disneya, chcą zajechać jeden okres nim się wezmą za kolejne. Jakiś sens to ma zważając na to, że póki co tworzą kanon od 4 lat dopiero i jakby rzucili się na wszystko od razu to mogłoby się im lekko wymknąć spod kontroli...

  @anonim zks Czytałem, ale to akurat jest chlubny wyjątek. Ogólnie jestem na bieżąco ze wszystkimi wydanymi w Polsce komiksami, a praktycznie każdy opowiada o "bohaterskich Rebeliantach, którzy muszą powstrzymać Imperium przed bla bla bla" itp., co jest bardzo męczące. Owszem, zaraz powiesz, że Aphra, że była serio o Poe - tak, ale jest tego za mało w porównaniu z ilością komiksów z nużącą już tematyką walki Rebelii z Imperium.

  Sa tez miedzy ROTJ i TFA. Jezeli szukasz w tych czasach to np poczytaj komiks Rozbite Imperiu... albo wiesz co nie wazne ni bylo tematu

  Prawie wszystkie opisy zaczynają się "Imperium coś tam, coś tam", nie mogliby zrobić historii w innych czasach? Choćby tych między RotJ, a TFA!

  Darth Vader #12-13 - jak zwykle świetne <3
  Star Wars #44 - zeszyt wprowadzający, crossover z serią Darth Vader zapowiada się intrygująco
  Star Wars Adventures #7 - w krótkiej historyjce pojawia się Shriv z BFII :)

  Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

  Login:
  Hasło:

  Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

  Loading..

  Ustawienia


  Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
  Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.