Han Solo

Reakcje po premierze

I już po premierze Hana Solo. Na recenzję przyjdzie nam jeszcze kilka dni poczekać, ale w sieci pojawiły się już pierwsze opinie. Większość raczej pozytywna. Wskazują na kilka rzeczy:

  • W pierwszym akcie film dopiero się rozkręca, więc jest on słabszy w odbiorze od reszty. Później już mamy wartki film.
  • Analogicznie z Aldenem Ehrenereichem, na początku trzeba się przyzwyczaić, że to Han Solo, potem jest zabawa na całego.
  • Ludzie chwalą rolę Donalda Glovera, Lando i jego droid (Phoebe Waller-Bridge) kradną film.
  • Wspomniana Phoebe Waller-Bridge a także Emilia Clarke podobno zaskakują bardzo pozytywnie.
  • Zobaczymy tu wiele rzeczy na które czekaliśmy, z Kessel włącznie. Ale jednocześnie film powinien nas zaskoczyć przebiegiem tych zdarzeń.
  • Jeśli chodzi o zaskoczenia to szykuje się, co najmniej jedna spora niespodzianka.
  • Ogólnie film wyszedł dobrze, przede wszystkim jest zabawny i wciągający.

Poniżej kilka twittów, w tym także jeden od Marka Hamilla. Może warto wziąć do siebie jego radę i unikać spoilerów?

Z innych wieści, potwierdza się informacja, że ponad 70% filmu to dzieło Rona Howarda. Zostało tam kilka scen czy ujęć stworzonych pod dyktando Phila Lorda i Chrisa Millera. Podobno tym drugim, byłym już reżyserom, chodziło po głowie zrobienie filmu w stylu „Strażników Galaktyki”, Howard zaś wolał pójść w kierunku klimatu oryginalnej trylogii.

Na koniec zachęcamy by przejrzeć jeszcze relację z czerwonego dywanu przed premierą „Hana Solo”. Poza kilkoma wywiadami z gwiazdami, znajdą się tu dwie interesujące rzeczy. Kilka nowych ujęć, oraz Donald Glover oprowadzający nas po „Sokole” Landa.Przypominamy, że film będzie można obejrzeć w Polsce 24 maja w godzinach wieczornych.Tagi: Alden Ehrenreich (69) Christopher Miller (75) Donald Glover (50) Emilia Clarke (41) Han Solo (spin-off) (311) Mark Hamill (313) Phil Lord (71) Phoebe Waller-Bridge (18) Ron Howard (152) Twitter (57)

Komentarze (21)

Unikać spoilerów? Ale jak tak się w ogóle da.:P

Gorzej od TFA i TLJ nie będzie.

to chyba! z Solo jest trochę jak z stosunkiem w prezerwatywie - trzeba sie przyzwyczaić ;)

Jakie OT, tylko nowatorstwo EVII i klarowność EVIII. Kwintesencja.

Kurczę, jeszcze tyyyle dni!

Glover, Bettany, Ehrenreich i Harrelson to spoko aktorzy. Raczej wyższa półka niż niższa

Brawo dla KK za szybką reakcję.
BRAWO!

@Lubsok: Jeśli chodzi o Emilię Clarke, to wiem, że w "Grze o tron" pracuje głównie brwiami, ale jestem pewien, że tak każą jej reżyserzy. W "Zanim się pojawiłeś" pokazała, że ma naprawdę ekspresyjną mimikę.

Jeśli ludzie chwalą aktorskie drewna, to znaczy, że jest kiepsko.

oczywiście ze styl OT lepszy. strażnicy galaktyki to sam green screen. od cgi mozna oczoplasu dostac. szczeólnie w dwójce i planeta Ego - jebie tanioscia.

Muszę jeszcze raz napisać - ten plakat jest kapitalny ! :)

Ja też :). Trzeba na to patrzeć rocznikami. Ja się wychowałem na OT, ale klimat, kwintesencja i prawdziwa magia Star Wars, była dla mnie w TESB i ROTJ. Szczególnie w TESB. Później już żaden z kolejnych epizodów nie miał już tej mocy rażenia.
Każda generacja ma swoje Gwiezdne Wojny.

@Darth HaRdCoRe a ja przyznaję :P chociaż nie wiem czy każdy, bo pewnie pokolenie urodzone po powstaniu PT może mieć różną perspektywę.

@Darth HaRdCoRe Również nie przyznaję ;p.

Nawet fajnie się ta relację ogląda.

Mnie podnosi na duchu to, że wielu komentatorów zwraca uwagę na fakt, że film "ma serce", że jest humor, napięcie, akcja. Całość podobno "lekka".
Najgorsza opinia to wyznanie pewnego faceta (Eric Eisenberg), że film był "przyzwoity". To też wskazuje na realistyczne podejście gości zaproszonych na premierę. Arcydzieła nie ma się co spodziewać, ale film jest OK i to wystarczy.

"Każdy" w przenośni - w sensie, że większość. ;)

Ja też tego nie przyznaję. I myślę że jest nas sporo.

Ale fajny plakat :)

A ja tego nie przyznaję. Ale na film czekam.

Klimat OT to kwintesencja SW i każdy to przyzna. Jeżeli film poszedł w tę stronę - chwała Ronowi, a "śmieszki" pokroju tych dwóch gagatków, których kopnęli w zadek, "Ace`a Venturę w kosmosie" niech kręcą pod innym szyldem.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Han Solo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.