Atak klonów

Mandalorianie

Jak do tej pory wiadomo, pojawi się drugi bohater odziany w zbroję Gwardzisty Wojsk Mandaloriańskich - Jango Fett, który jest jeszcze bardziej tajemniczą postacią niż sam Boba.
- SPOILER - :
Swego czasu pisałem o pojedynku Jango z Mace Windu. Napisałem też, że jego syn będzie szukał zemsty. Ale czy Boba jest synem Jango? A może też Jango Fett i Boba Fett nie są wcale ich imionami tylko stopniami wojskowymi jakie nadawali Mandalorianie. Jeżeli czytaliście trylogię Hana Solo (t.III, str. 197), autorstwa A.C. Crispin i cykl Wojny Łowców Nagród K.W. Jeter, zapewne napotkaliście na wzmiankę, że Boba Fett tak naprawdę nazywał się Jaster Mareel, zanim przemienił się w najgroźniejszego i najsłynniejszego łowcę nagród, odzianego w zbroję Mandalorian, którzy dawno zostali unicestwieni. Więcej światła na tych dwóch tajemniczych bohaterów na pewno rzuci nam Epizod II i może III.Tagi: spekulacje (134)

Komentarze (1)

A tutaj będę się kłócić panie Spoiler (troche szkoda ze tak późno). Czytałam obydwie serie i zauwarzyłam tę dziwną niedogodność. Zainteresowało mnie to więc sprawdziłam. Nie stety to jedna z tzw. czarnych dziur w świecie SW gdzie powieści nie pokrywają się ze sobą. Boba jest synem Jango czy tego chcemy czy nie:)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Atak klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.