Gry komputerowe

Nowa twierdza w „The Old Republic"

W patchu o numerze 5.9.2 pojawi się niedługo nowa twierdza dla gracza na planecie Rishi - najciekawszą jej częścią będą areny, gdzie można będzie walczyć w trybie PvP. Póki co nieznana jest cena (chociaż pojawiają się plotki, że odblokowanie całości kosztować ma 13 milionów kredytów lub 11.000 cartel coins), za to w poniższym filmiku można zwiedzić naszą nową siedzibę (oczywiście jeśli ktoś się na nią zdecyduje). Ma być największą z dotychczasowych, zawierać 2.000 miejsc na dekoracje i 11 pokoi.Tagi: The Old Republic (498)

Komentarze (11)

Nie no, nie przesadzajmy. Nie jestem fanem tego rodzaju gier, podchodziłem jak do jeża, ale przyznam - klasowe story jest na dobrym, a nawet świetnym poziomie. Pykam dla fabuły, tym razem Consularem - bo tak :). Cały czas łapię się jednak na tym, jak świetna to by była gra, gdyby zrobić z niej coś w stylu Mass Effect`a. Najlepiej trójeczki, bo pomimo tego krzyku z zakończeniem - ta gra dosłownie wbiła mnie w ziemię :)

Niech to już skasują.

GIVE US BITCH, AND THEY DID

Oj tam, od 10 developerów nie ma co wymagać większej ilości contentu. SWTOR jest tylko podtrzymywany przy życiu, bo wciąż przynosi pieniążki przy minimalnym wkładzie środków.

A ja lubię mieć możliwość kupowania twierdz. Im więcej tym lepiej.

Gram regularnie i jakiś nowy stronghold guzik mnie obchodzi. Nowego story jak zwykle brak, pół roku czekania na JEDEN flashpoint i teraz trzeba czekać do grudnia na 6.0, w którym też pewnie będzie nie wiele, bo zapowiadali, że 6.0 będzie miało jeszcze kontynuacje w nowym roku. Udekorowany mam tylko stronghold na Coruscant, reszte mogę sobie pozwiedzać u innych graczy.

W patchu 6.0 to powinni dać całą zawartość TOR-a za darmochę, bez suba - tak to widzę ;)

Nie powiem, kiedy jeszcze regularnie grałem to poświęciłem sporo czasu na urządzenie mojego domku na Tatooine. Ale nie wiem co by musiało się stać, żeby chciało mi się powtórzyć taką akcję. Nawet jakby jeszcze grał w SWTORa.

Po co to? xDD Ktoś gra w SWTOR dla dekoracji?

ale przecież nikt...

Pytanie brzmi - po co to ???, znaczy się ta twierdza. Jedenaście pokoi i petryliard miejsc na dekoracje ? ... czy są gracze którzy to w pełni wykorzystają ?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.