Han Solo

O polskim wydaniu „Hana Solo” na DVD, Blu-ray i steelbook oraz 3D

Galapagos

W nawiązaniu do poprzedniego newsa, małe uzupełnienie. Galapagos zapowiedział, że polskie wydanie „Hana Solo” trafi do sprzedaży 26 września, czyli dzień po amerykańskim.„Hana Solo” na DVD, Blu-ray, Blu-ray 3D


Polskie wydanie będzie składać się z DVD, Blu-ray, Blu-ray 3D (BD 2D jako dodatek) oraz steelboxa (jak wydanie Blu-ray 3D). Obecnie filmy można już zmawiać w kilku sklepach internetowych. DVD kosztuje ok. 40 PLN, BD – 80 PLN, a BD 3D – 105 PLN. Ceny w różnych miejscach mogą się trochę różnić. W wydaniach BD powinniśmy otrzymać drugą (trzecią) płytę z dodatkami, czyli dokładnie tak jak to ma obecnie miejsce przy innych filmach z cyklu. W Polsce nie będzie wersji 4K. Poniżej zdjęcia okładek.Z innych wieści „Han Solo” powoli kończy swój kinowy żywot. W USA ma na swoim koncie 212,5 miliona USD, poza Stanami – 175,8 miliona USD, razem 388,3 milionów USD.Tagi: 3D (143) Blu-ray (211) DVD (534) Galapagos (34) Han Solo (spin-off) (335)

Komentarze (20)

Nasz steelbook już dostępny w przedsprzedaży za 109 PLN.

No ale miliony telewizorów jest już w domach i nie trzeba ich kupować (można za to kupić projektor lub gogle VR) - w sklepach gdzie kupuję, steelbooki 3D znikają szybko, natomiast 4K są długo dostępne.

Ja staram się kupować takie steelbooki gdzie mam 4K i 3D np. BR 2049, Ready Player One.
W przypadku filmów mcu wybieram wersję 3D ponieważ zawierają ujęcia IMAX a jak nie mam ochoty na okulary to oglądam w trybie 2D.

Generalnie to sprzedaż nośników fizycznych stale maleje i tylko patrzeć jak Disney przestanie w ogóle wydawać, bo to dla niego jakieś ochłapy będą.

telewizora 3d nie kupisz bo przestali produkować filmy wychodzą nadal super natomiast 4k telewizorów mnogo a filmu nie wydadzą co za mg.inż tym wszystkim kręci ??????

Brak 4K to nie wina "naszych" dystrybutorów tylko Disneya, który się takimi drobnymi sprawami nie zajmuje - stać go na to np. żeby robić obecnie najlepsze filmy 3D i wydaje je wszędzie tylko nie w USA (amerykanie kupują Disneya w UK), bo kto bogatemu zabroni.

Ten Han z okładki bardziej podobny do tego "właściwego" Solo, niż ten w filmie.

Pako. Trafiłeś w sedno. Tak jak 4k brak tak też wydawanie seriali na DVD tylko do 2 sezonu. Galapagos oderwane od rzeczywistości, albo nie nadąża za rynkiem.

Cały czas męczysz Lubsok [1]

Przejrzałem Twoje komentarze, jakieś 90% to dopierdzielanie się do innych userów, bo mają odmienne zdanie. Sama zatem jesteś monotematyczna i męcząca, no i nudna.

Cały czas męczysz Lubsok

Ta okładka wygląda jak fanmadowki bubel

To po co komentujesz?

Jaki osobnik taki komentarz.

Jaki film taka okładka.

Blu-Ray za około 80 zł?
To kupuję BD i DVD :)

Ten plastikowy Sokół na okładce to mistrzostwo xD

Podobnie jak w TLJ, najlepiej wygląda pudełko DVD i UHD 4K bo czarne, więc się nie gryzie z grafikami jak te niebieskie.
Spartolony steelbook to już się robi tradycja - tylko R1 był miód malina.

cudnie. zapowiada sie u mnie jesienny maraton ze SW. rzutnik na sciane i lecimy z wszystkimi czesciami co piatek. Do świąt się wyrobię :)

Ja standardowo: kupuję DVD i VOD.

Solo może jeszcze sobie przez kilka tygodni polecieć w kinach w tej niewielkiej liczbie kopii, ale na wyniki to już mocno nie wpłynie.
400 milionów globalnie do zapomnienia, w Stanach to może być 213-214, poza Stanami około 180.

Oczywiście brak 4k . Totalna olewka

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Han Solo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.