Przyszłe filmy

Plotki o zawieszonym spin-offie

Dość interesująca informacja dotycząca kolejnego spin-offa wypłynęła niedawno w wywiadzie jaki udzielił CinemaBlend scenograf Neil Lamont.

Lamont był scenografem przy „Łotrze 1” i „Hanie Solo”, więc po skończeniu tego ostatniego zajął się kolejną planowaną antologią. Tyle, że obecnie przy niej nie pracuje. Film został zawieszony. Choć sam Lamont przyznaje, że ma jeszcze nadzieję wrócić do projektu. Więc nie wierzy w to, że spin-off został ostatecznie skasowany.

Druga rzecz, którą zdradził to fakt, iż na potrzeby tego filmu pracował nad... Tatooine. Swoją własną wersją tej planety. Scenograf bardzo chciał odbić na niej swoje piętno.Swoją drogą o wstrzymaniu prac nad filmem o Tatooine pisaliśmy już wcześniej, przy okazji podając wątpliwość, czy to faktycznie był film o Tatooine. Lamont tego nie potwierdza, zaś CinemaBlend raczej sugeruje, iż był to kolejny spin-off, ale czy o Bobie (wg plotek spółki – Kinberg & Mangold), czy o Kenobim, nie wiadomo. Oba miały szansę liznąć Tatooine.

A skoro już przy „Kenobim” jesteśmy, to Ewan McGregor odniósł się do plotek o tym filmie, jak również sugestii, że pojawi się w Epizodzie IX. Aktor przyznał, że obecnie nie ma żadnych planów by wrócił do roli Bena, choć on sam czuje się czasem jak nagabywacz stojący pod drzwiami Disneya. McGregor dodał, że gdyby pojawiła się taka opcja to chętnie wróciłby do tej roli. No i przydałby się dobry scenariusz, który umieściłby Kenobiego jeszcze bardziej między tym, którego znaliśmy z prequeli, a tym, którego zagrał Alec Guinness.

Natomiast nie tylko McGregor chce wrócić. Raz na jakiś czas Samuel L. Jackson przypomina, że wciąż mógłby pomachać mieczem świetlnym i tym, że jak wymęczył Lucasa, to ten mu w końcu przyznał, iż Mace Windu przeżył upadek. Materiał w sam raz na spin-off.

Najbliższe ogłoszenia powinny dotyczyć seriali, zarówno animowanego „Resistance” jak i aktorskiego. Emisja pierwszego rozpocznie się jesienią, podobnie jak zdjęcia do drugiego. Zaś w sprawie kolejnych filmów jest szansa, że usłyszymy coś w ich sprawie dopiero przy okazji Celebration.Tagi: Alec Guinness (52) Epizod IX: Skywalker Odrodzenie (215) Ewan McGregor (393) George Lucas (960) Han Solo (spin-off) (335) Łotr 1 (spin-off) (447) Neil Lamont (9) Plotki (1062) Ruch Oporu (Star Wars Resistance) (105) Samuel L. Jackson (277) Serial aktorski (165) Simon Kinberg (120)

Komentarze (14)

Mos Eisley,to idealny temat.Kenobi to na genialny temat....

Nie widziałeś jak się ładnie opaliłem tego lata :D

Ale czarna dusza i czarne serce to za mało by być czarnym na ekranie. :D

Ja mógłbym zagrać.

Kto mógłby zagrać młodego Windu?

Na szczęście film o Windu nie powstanie. I o Jabbie, który jednak przeżył też nie ;) - i tego się trzymajmy.

Tekst na temat Mace`a Windu - ROTFL :)

@Darth_sowa - a Maul? Dla większości zginął w PM...

A jak pomęczę Lucasa to przyzna, że Jabba przeżył uduszenie i wybuch barki?

Nie no Mace Wind to tylko w razie czego w wersji prequela do Mrocznego Widma, albo historii dziejących się w trakcje Wojen Klonów. Jak to Franz Mauer mówił: "a kto zginął, ten nie żyje" i tego się trzymajmy.

Oooo, darksajdowy Mace Windu bez ręki, pragnący tylko i wyłącznie zabić Sithów. To jest to!

Spin off o Kenobim to właśnie to powinno być po Łotrze1 a nie Han Solo teraz będą jęczeć, zwlekać i nie wiadomo kiedy i czy w ogóle się doczekamy.Windu też mógłby się pojawić to kolejna świetna postać zaraz po Kenobim.

Ja swojego zdania nie zmienię - zamiast rozwijać "nieistotne" historie (aczkolwiek, Rogue One jest dla mnie rewelacyjny) - wolałbym zobaczyć historie Sith, Sidiousa, Snoke`a i tego typu sprawy - wg mnie z założenia jest to lepszy obraz do obejrzenia.

Młodszy duch Mocy starego Bena w EIX to się kompletnie nie klei. ;) Ale spin-off o Obi-Wanie - jak najbardziej bym chciał zobaczyć.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Przyszłe filmy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.