Star Wars TV

Platforma streamingowa Disneya ma swą nazwę [Aktualizacja]

VarietyNa Variety ukazał się dziś artykuł, który przedstawia sytuację na rynku usług VOD. Bob Iger zdradził magazynowi, że planowana na przyszły rok platforma streamingowa będzie nosiła nazwę Disney Play.

Ma to być największa inwestycja firmy w 2019 roku i aby przyciągnąć klientów, pojawią się na niej takie filmy jak „Captain Marvel”, aktorski „Dumbo” i „Król lew”, „Toy Story 4” oraz „Kraina lodu 2”. Nas oczywiście najbardziej interesują „Gwiezdne Wojny”. Na Disney Play pojawi się Epizod IX, serial aktorski i nowe odcinki „The Clone Wars”. Wiemy też, że firma stara się na różne sposoby odzyskać prawa do wyświetlania całej Sagi u siebie. Materiału będzie oczywiście mniej niż na Netfliksie, także i cena za miesięczną subskrypcję będzie niższa niż te 8-14$ (30 zł w Polsce).

Na razie data premiery Disney Play jest przewidziana na koniec 2019. Nie wiadomo czy platforma będzie dostępna także w naszym kraju.

Aktualizacja - 28.08.18

Variety opublikowało sprostowanie wczorajszego newsa, gdyż okazuje się, że „Disney Play” nie jest właściwą nazwą. Na wieści przyjdzie nam zatem jeszcze trochę poczekać.Tagi: Bob Iger (127) Disney+ (54) Epizod IX: Skywalker Odrodzenie (215) Netflix (38) Serial aktorski (165) The Clone Wars (1262)

Komentarze (18)

Hehe, pewnie czekają aż fani coś wymyślą ;) ... może zajrzeli i tutaj ?, jejku !, muszę szybko zastrzec swoje pomysły ! :0

Sprzedaż praw do Sagi to niezła wtopa, ale świetnie pokazuje podejście Disneya do Star Wars i to, jak szybko chcieli odzyskać kasę.

Pay For Disney. Taką mam właśnie koncepcję. I zarazem słuszną.

Disney Play.
DP

Niefortunnie ;]

Za to co zrobili z SW nie zasługują na żadne wsparcie.

Nedz->
Choćby dlatego, by pokazać twórcom wsparcie? Oni tez muszą z czegoś żyć.

30 zł? Za co?

A tak serio i tak oglądnę nowe odcinki TCW , Toy Story 4, Króla Lwa nawet Dumbo, ale po co płacić skoro można poszukać na innych stronach w internecie za darmo? :P

Mam nadzieję, że nowe Gwiezdne Wojny nie zatopią tej platformy - szkoda by było :D

Zrzynka z Netflixa. Disney znów nie umie sam nic wymyślić.

Z tego co kojarzę, to na początku ma być usługa krajowa tylko dla USA...

Albo ... "Platforma streamingowa Disney Company umożliwiająca subskrydentom dostęp do zawartości on-line po wcześniejszym wykupieniu abonamentu tejże sieciowej usługi". Tak będzie prościej.

Ja bym ją tam nazwał "Ej, Tu Disney - Let`s (Net) Play" ...

To tylko nazwa platformy. Jaka w tym różnica.

Powinno być Disnet, ponieważ SW-Yogurt tak sobie zażyczył. :D

Mam nadzieję, że my też bd mieli do niej dostęp ..

Disnet <3

Ale lipa, powinno być Disnet. ~:P

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.