Kolekcjonerstwo

Tydzień animacji: GadżetyKażda produkcja ze świata Gwiezdnych Wojen, która trafia na ekrany niesie za sobą olbrzymi potencjał jeśli chodzi o rynek gadżetów. Nie inaczej jest w przypadku animacji. Postanowiliśmy się przyjrzeć kolekcjonariom, które są powiązane z animacjami i stworzyć dla Was subiektywny przegląd gadżetów, które się pojawiły na rynku, bądź też pozostały tylko w fazie prototypów. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi artykułami.

Pierwszą animacją ze świata Star Wars była krótka wstawka do Holiday Special. Mimo iż niektórzy woleliby pewnie zapomnieć o istnieniu tego filmu telewizyjnego, to powstało kilka gadżetów inspirowanych kilkoma minutami zawartej w nim animacji. Następnie w roku 1986 doczekaliśmy się dwóch seriali animowanych: Ewoki i Droidy. W poniższym artykule znajdziecie kilka ciekawostek na temat gadżetów z tych trzech produkcji oraz przegląd wybranych produktów.

Holiday Special, Ewoki i Droidy


W 2003 roku Cartoon Network wyemitował pierwszy odcinek Clone Wars . O gadżetach z tego serialu pisaliśmy już przy okazji Tygodnia Wojen Klonów, który zorganizowaliśmy w 2008 roku. Teraz odświeżyliśmy dla Was ten tekst, dodając do niego nowe gadżety.

Clone Wars


Wspomniany powyżej tydzień Wojen Klonów był zorganizowany z okazji premiery serialu The Clone Wars. Przygotowaliśmy wtedy dla Was również artykuł o gadżetach, które pojawiły się na rynku w okolicach premiery. Teraz odświeżyliśmy go o co ciekawsze produkcje, które trafiły do sprzedaży w kolejnych latach. Zachęcamy do zapoznania się z nim.

The Clone Wars


Kolejny z seriali animowanych to Rebels. Również on doczekał się gadżetów wydawanych przez różne firmy, choć było ich mniej niż w przypadku The Clone Wars.

Rebels


Na koniec jeszcze przypominamy Wam newsa, w którym zaprezentowaliśmy gadżety z krótkometrażowego serialu animowanego Forces of Destiny.

Forces of Destiny


Wszystkie atrakcje tygodnia animacji znajdziecie tutaj.Tagi: Black Series (42) Gadżet (310) Gentle Giant (158) Hasbro (580) Hero Mashers (2) Kenner (29) Kotobukiya (87) LEGO (464) Sideshow Collectibles (184) topps (113)

Komentarze (9)

Gadżety z HS zawsze powodują u mnie ciepło na sercu. :)

Artykuł z Rebels wymaga dopracowania. Nie ma Lego, jest za to Jango i Luke...

Co do meritum, to trochę szkoda że lalki FoD chyba jednak nie wypaliły. Raz że cena pierwotnie była lekko zaporowa, dwa że jak się wypuszcza kopciuszka-złomiarkę to wypada dodać też księcia z bajki (a przynajmniej z Alderaanu), analogicznie jak jest księżniczka to wypada dodać jej do pary przemytnika, a artystce Mostowiaka (z braku innych kandydatów). Zapowiadana druga seria została niestety ograniczona i wydana w limitowanych, wręcz kolekcjonerskich ilościach.

Nie, ja mam "321", o kur...

No ale chyba wszyscy mają "123"?

I nie zapomnij o security code do karty, bez tego się nie da.

Podaj nr konta i hasło.

Na moje konto.

Najlepszym gadżetem byłoby wydanie tych wszystkich animacji w kolekcjonerskich steelbookach UHD 4K :)
PS
Gdzie mam wpłacić zaliczkę?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.