Ruch Oporu

Fragment odcinka „The Recruit”

IGN

Już za nieco ponad tydzień będziemy mogli obejrzeć pierwsze odcinki „Ruchu Oporu”, więc z tej okazji serwis IGN ma dla nas fragment pilota serialu, czyli „The Recruit”. Klip przedstawia pierwsze, niezbyt przyjazne, spotkanie Kazudy i Tam.Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Ruch Oporu (Star Wars Resistance) (105)

Komentarze (12)

Świetna animacja, jeden roztrzepany jak Kazuda będzie do strawienia - taki był Luke, Anakin/Binks czy Ezra. Gorzej jest gdy jest ich więcej - Poe, Finn, Kylo itd.

Nie chodzi mi o samą płynność animacji tylko raczej o jej styl. Od zawsze takie styl mi się nie podobał, wygląda dla mnie dziwnie i sztucznie. Jeszcze tutaj kolory aż za jasne są momentami. To nie jest kwestia tylko tego serialu ale wszystkich z podobną animacja.

Noooo, nie jest źle! Jestem zadowolony!

Racja, Kazuda będzie bedzie denerwował. I to czasem mocno. Ale poza tym jestem dobrej myśl. Yeager spoko :)

No właśnie.

A Kazuda to potomek Ezry, powiadam Wam!

Ale ten Kazuda będzie denerwujący, te minki, o ja cię! Ezra>Kazuda. Za to reszta bohaterów spoko.

Nie rozumiem narzekania na słabą animację. Styl może nie pasować, ale jest płynnie, kolorowo, szczegółowo, bez sztywności i nie ma takiej biedy jak miejscami w Rebels czy początkach TCW.

Animacja jest fajna. Tak,tutaj jak i w Dragon Prince.

I niezła śrubka ;)

Co rozumiemy przez "słabą" animację? Słaby to może być projekt, wygląd, no ale de gustibus non est disputandum. Animacja jest dobra. Klatkujący "The Dragon Prince" ma słabą animację.

Kazuda będzie wkurzając, animacja dalej słaba, ale dam temu szanse...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:
Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.