The Mandalorian

Lista odcinków wraz z reżyserami

Niedawno poznaliśmy nazwiska reżyserów serialu aktorskiego, a już się pojawiają plotki związane z tym tematem. Portal MakingStarWars powiązał nazwiska reżyserów z poszczególnymi odcinkami serialu.

Wg informacji, którą podali serial będzie miał 8 odcinków. Jest to drobna zmiana w stosunku do plotek, które się pojawiały jeszcze miesiąc temu. Wtedy mówiono o 10 odcinkach. Możliwe jednak, że zmniejszenie ich liczby, przy zachowaniu podobnego budżetu, może być spowodowane większymi kosztami produkcji poszczególnych odcinków. Wg przecieków do których dotarli tak wygląda lista odcinków z ich reżyserami:

Odcinek 1: Dave Filoni
Odcinek 2: Rick Famuyiwa
Odcinek 3: Deborah Chow
Odcinek 4: Bryce Dallas Howard
Odcinek 5: Dave Filoni
Odcinek 6: Rick Famuyiwa
Odcinek 7: Deborah Chow
Odcinek 8: Taika Waititi

Pamiętać jednak należy, że powyższe informacje nie pochodzą z oficjalnego źródła. Jedyną potwierdzoną informacją tutaj są nazwiska reżyserów i fakt, że Dave Filoni będzie kręcił pierwszy odcinek.Tagi: Serial aktorski (161) The Mandalorian (54)

Komentarze (36)

@Finster Vater - Oczywiście, że nie, choć dziś ten zajzajer byłby pewnie "kultowy". ~;) BTW równie "dobre" było piffo "Odra". ~:D Oba napitki w sam raz dla pana spod kapelusza.

@SW-Yogurt - masz gdzieś archiwalny egz. tej karbidówki? Aż mi się nostalgia uruchomiła

@Lord Bard - pisząc szkoda, że tak nie umiem masz na mysli że nie umiesz tak:
https://vignette.wikia.nocookie.net/starwars/images/9/90/Ahsoka_concept_art_filoni.jpg/revision/latest?cb=20140315054649
czy tak?
https://www.google.com/imgres?imgurl=https%3A%2F%2Frebe1scum.files.wordpress.com%2F2018%2F03%2Fahsokarex-cover.jpg%3Fw%3D1360&imgrefurl=https%3A%2F%2Frebe1scum.com%2F2018%2F03%2F06%2Fdave-filoni-podpowiada-tematyke-nastepcy-rebeliantow%2F&docid=83nZP0l5ONRa6M&tbnid=oFT7a0yPe7VtBM%3A&vet=10ahUKEwjlkYKP8PbdAhVqT98KHfZaDBQQMwilAShbMFs..i&w=923&h=357&bih=1009&biw=1920&q=Filoni%20painting&ved=0ahUKEwjlkYKP8PbdAhVqT98KHfZaDBQQMwilAShbMFs&iact=mrc&uact=8

Dawać Anakina !!!

Ja chcę tam widzieć Sabine panie Filoni :)

Dobra Filoni zrób coś dobrego.

@Finster Vater - Raczej chodziło mi o to, że on nie wiedziałby co z tą wódką zrobić. Może by się nacierał pod kapeluszem?
Ale Twój pomysł mi się podoba. ~:) Nawet bez Aayli mogę dorzucić drugą flaszkę, najchętniej śnp. Vistuli. W razie, gdy zadziała będziemy się tłumaczyć przed sądem różnicami (nie)kulturalnymi i wyciągniemy szykanowanie obcych mniejszości.

Filoni... ten koleś jest dla mnie klarownym przykładem jak można się wkręcić w coś odwalając tandetę, gdzie jednocześnie wszyscy dookoła klaszczą uszami :/

szkoda, że tak nie umiem

@Gufi, jaraj się i daj się jarać innym ;) W produkcie "SW" lightsabry muszą być!

Gunfan jak zwykle nieogarnięty :D

In this thread: fani SW kłócący się o to, czy Ahsoka będzie w serialu o samotnym Mando z akcją umiejscowioną między VI a VII, nie mającym na oko nic kompletnie wspólnego z klimatami Jedi. Jak Was nie kochać, bęcwały xD

@SW-Yogurt, fakt, zapomniałem że to Yankes, mógłbym go niezamierzenie uśmiercić.

Butelkę wódki? Raczej soczku, np. marchewkowego.

Mam nadzieję, że pójdą na całość, i dadzą Ahsokę, Porgi i Skippiego- robota jedi.

@mkn - oczywiście nie bedzie "Ahsoki Żadnej", będzie Ahsoka Tano. Jak by była Aayla, kupiłbym kapelusznikowi dużą butelkę wódki.

Trochę szkoda :(
Dobrze że chociaż Aayla 💗

Spokojnie, przecież żadnej Ahsoki nie będzie.

Dokładnie, piraci głosu nie mają :D
Dawać Ahsokę i Aaylę!!!

I, urwał, to ja będę za to płacił więc wymagam ;) Bo przecież trochę wody w Wiśle upłynie, zanim platforma dotrze do PL.

I jak najwięcej Ahsoki, urwał

I żadnej Ahsoki, k***a! (2)

A ja bym tam wolał 10 odcinków. Dyszka na sezon to tak akurat, 8 to jeszcze taki dłuższy film niż serial ;) I żadnej Ahsoki, k***a!

Ahsoka musi być - dojrzała, dorosła - jak najbardziej. Filoni, liczę na Ciebie.

Zadnej "Asoki", żadnego TCW bis, plizzz, ile można !? ... żadnych wstawek z seriali animowanych, niech one sobie będą oddzielnie. Nawiązania do filmów ? - będzie miło. Liczę przede wszystkim na ciekawą, doroślejszą opowieść, z fajnymi wątkami, dramatyczną ? - jak najbardziej, zaskakującą ? - oczywiście. I nie chodzi ile będzie tych odcinków, ale o to by były treściwe, i trzymały widza do samego końca :).

A po ki ch*j tam Ahsoka. Podali że serial będzie mieć akcję na zadupiach galaktyki. Przestrzeń kosmiczna jest tak ogromna że zdziwiłbym się gdyby Ahsoka by wystąpiła.

Z Ahsoką będzie tak samo jak z humorem Taiki, to że reżyser zajmuje się odcinkiem serialu, to nie znaczy, że scenarzysta nagle przestaje istnieć, a reżyser może sobie robić co tylko chce. To nadal będzie serial Favreau.

Lubsok - czym zabije? Lightsmoczkiem? Lightgrzechotką?

Finster, w ostatnim odcinku pojawi się Ren i zabije tą podróbę Fetta. xD

Panie, ale Jon Favreau też ma reżyserować jeden, czyli lista do kosza...

Jeżeli Aśki nie będzie w tym serialu, to stracę resztki szacunku dla Filoniego. No bo co to za starłorsy bez lightsabrow? A raczej Luka w tym serialu nie będzie.

Nawet nie mów nic o Ahsoce, nie rób mi tego co zwą nadzieją!
Przecież to było by coś pięknego.

Jestem ciekaw kiedy poznamy datę premiery.
Ewentualnie zwiastun? Są jakieś zwiastuny seriali? Bo w sumie to nawet nie wiem. He he

Czyli w 1 i 5 odcinku mamy Ahsokę B)

I bardzo dobrze, mniej, a lepszych odcinków! Żeby bidy nie było. Trochę zaskakuje, że to Waititi wyreżyseruje finałowy epizod.

Gunfan -> Wygląda na to, że będzie pełną parą zajmował się produkcją, a reżyserię odda innym.
A co do miniaturki i osobnego działu to będzie ;)

To Favreau ani jednego nie reżyseruje?
Btw, niusy się tak sypią, że powinniście już machnąć miniaturkę pod Mandalorianina, a nie że jest ciągle pod Star Wars TV ;)

Trudno zrobić fillery przy ośmiu odcinkach :).

No, Filoni. Wsadzisz gdzieś swe waifu. Liczę na pana.

I jeszcze według MSW odcinki mają być all killer, no filler :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:
Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.