Gry komputerowe

Star Wars: Vader ImmortalKilka dni temu swój debiut w internecie miał zwiastun nowego projektu z interaktywnego świata Gwiezdnych Wojen. Vader Immortal - bo tak się ów projekt nazywa, to doświadczenie na granicy mediów, które powstaje w oddziałach Lucasfilmu od trzech lat. Twór ma być serialem w rzeczywistości wirtualnej, przeznaczonym do oglądania na goglach VR. Za zapewnienie tych wyjątkowych doznań odpowiada zespół ILMxLAB, ta sama grupa, która przygotowała wcześniejsze "wirtualne doświadczenia " w świecie Gwiezdnych Wojen, Trials on Tatooine oraz Secrets of the Empire. Za scenariusz i produkcję odpowiada David S. Goyer. Serial zaplanowano na trzy odcinki osadzone między Zemstą Sithów i Nową Nadzieją. Podczas akcji odwiedzimy na pewno znany z Łotra 1 zamek Vadera na Mustafar, inne lokacje nie zostały ujawnione. Serial przeznaczony jest na drugą generację gogli Oculus Rift i tym sprzętem trzeba będzie dysponować aby cieszyć się zabawą. Na razie nie wiadomo jaki będzie stopień interaktywności serialu, ani czy widz (gracz?) będzie miał wpływ na rozwój fabuły.Tagi: Wirtualna Rzeczywistość (6)

Komentarze (7)

Będę musiał się zadowolić gameplayem na yt...

Seriale to popelina :D

Poki co gry VR sa kiepsciutkie w porownaniu z tradycyjnymi wiec raczej jeszcze sporo wody w Wisle uplynie nim do tego dojdzie. O ile w ogole bo w miedzyczasie moze powstac zupelnie inna technologia co zrewolucjonizuje rynek.

To jeszcze nie ten czas, ale powoli, ta forma rozrywki w miarę rozwoju technologii będzie powoli wypierać gry jakie znamy dziś. Czy przejmie i zmieni rynek ?, trudno powiedzieć, ale tymi którzy to zrobią, mogą być duże firmy z branży porno, które już dzisiaj inwestują ogromne pieniądze w VR😜

Produkcja tylko po to by wymusic na fanach kupno nowego sprzetu...

Technologie przyszłości są super! :o

Dajcie to na PSRV kurdeeee!!!!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.