Han Solo

Ciekawostki o „Hanie Solo”

Po premierze „Hana Solo” w sieci pojawiło się kilka nowych ciekawostek o filmie.

Phoebe Waller-Bridge stwierdziła, że jej ulubiona scena z „Hana Solo” to gdy wraz z Landem wprowadzają „Sokoła” w nadprzestrzeń. Przez moment, gdy kręcili tę scenę, miała wrażenie, że faktycznie polecą.

Woody Harrelson z kolei twierdzi, że długo się zastanawiał nad tym, czy wziąć rolę Becketta. Początkowo ją nawet odrzucił. Nie podobała mu się długa rozłąka z rodziną. Po drodze jednak pojawiła się Phoebe. Jeden z przyjaciół polecił Woody’emu by obejrzał serial „Fleabag”. Natychmiast stał się fanem aktorki i uznał, że skoro jest okazja ją poznać osobiście, to może jednak warto w tych „Gwiezdnych Wojnach” zagrać.

Jon Kasdan zdradził, że pełne imię Lando brzmi Landonis Balthazar Calrissian III. Dodatkowo chcieli je użyć w filmie, nawet nagrali kwestię z Phoebe, w której ona wymawia to imię. W filmie zostało to przycięte, nad czym Jon boleje.

Phil Lord i Chris Miller zanim wylecieli, doprowadzili do kilku istotnych zmian. Oni zasugerowali, by Lady Proxima była nie tylko szefową gangu Białych Robaków, ale była robakiem. Ich pomysłem było pokazanie umiejętności pilotażu Hana podczas pościgu na Corelii. Oni także odpowiadają za sekwencję bestii.

Kolejna ciekawostka to L3. Otóż okazuje się, że pomysł na nią jest dużo starszy niż „Han Solo”. Pochodzi z okolic roku 2000 i czasu kręcenia prequeli. Wówczas George Lucas chciał mieć droida aktywistę społecznego (lub aktywistkę) w dodatku dość autonomicznego. Ten pomysł trafił do skarbca Lucasfilmu, został wyciągnięty przy okazji spin-offa.

Są też nowe dokumenty, jeden o efektach, a także kolejne „BeHan the Scenes”.
Aliens - BeHan the Scenes on Disney Video


Han's Speeder - BeHan the Scenes on Disney Video


Creatures & Droids - BeHan the Scenes on Disney Video


Visual Effects - BeHan the Scenes on Disney VideoTagi: Christopher Miller (76) dokument (59) George Lucas (950) Han Solo (spin-off) (327) Jon Kasdan (41) Phil Lord (72) Phoebe Waller-Bridge (19) Woody Harrelson (39)

Komentarze (10)

Lucas vs Howard XDD

Film z seansu na seans jest coraz lepszy, jest więcej znaczków niż w R1, szkoda, że już na samym początku dostał takie pierdoły jak ci dwaj reżyserzy, którzy tylko psuli opinię filmowi

Disney lubi grzebać w śmieciach i żreć te najgorsze.

? Czy to nie na Bastionie czytałem, że L3 to był pomysł Phila Lorda i Chrisa Millera, który oszczędzono? Ktoś tu się mija z prawdą.

L3-37 <3
Daleko jej do K-2SO, czy jego przodka w prostej linii HK-47, ale kręci się koło C-3PO lub R2-D2. Zaklęta w Sokoła ~;P

Za to co do Landonis Balthazar Calrissian III, to Landonis Balthazar Calrissian jako cwaniak zrobił majątek i te sprawy, Landonis Balthazar Calrissian Junior był leniem i wszystko przeputał, a Landonis Balthazar Calrissian III wdał się w dziadka.

Dlatego ten droid aktywista wylądował w koszu - beznadziejny pomysł ale przecież śmieci można wykorzystać XDD proxima i pościg na korelii tez takie se, lepiej jakby tia ukradł coś jak Ezra w Rebels

HEHEHEHEHE.
Wielki Dżiordżio wymyślił droida-aktywistkę, a wszystkie pomyje od dzieciaków zebrała za nią KK niszczycielka starłorsów xDDDD

Ciekawe tylko co robi ta rzymska III przy nazwisku landa?

Może, by to wyjaśnili w stylu, że był jakimś tam członkiem jakieś monarchii więc chyba się cieszę, że to wycieli, bo Lando najbardziej mi pasuje jako cwaniak, który od 0 zrobił z siebie milionera.:P

Lando trochę jak Cahir Mawr Dyffryn aep Ceallach :D czyli to Lucas odpowiada za najsłabszy element "Solo"? :O

Lando ma ciekawe imię. ;)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Han Solo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.