Świat Filmu

P&O 303: Twoja ulubiona scena to?Dziś kolejne z cyklu pytań skierowanych do konkretnej osoby. Tym razem do Douga Chianga. Pochodzi z czasów sprzed premiery „Ataku klonów”, więc Chiang miał do wyboru zaledwie cztery filmy.

P: Gdybyś miał wybrać ulubioną scenę z wszystkich czterech filmów „Star Wars”, która to by była?O: Byłaby to bitwa z AT-AT z początku „Imperium kontratakuje”. Ta scena zawiera wszystko, co mnie inspirowało w „Gwiezdnych Wojnach”, gdy byłem dzieckiem. Są tu wspaniałe projekty, akcja, dramaturgia, bohaterstwo. To jest genialne.Tagi: Doug Chiang (80) Epizod V: Imperium kontratakuje (484) Zapytaj Radę Jedi (Pytania i Odpowiedzi) (437)

Komentarze (7)

Vader na końcu RO zdecydowanie.

Aktualnie? Solo siedzi za sterami, a Chewie siada na fotelu drugiego pilota i pstryka pstryczkami. <3

Zdecydowanie Vader w R1. Pozostale to pojedynki na miecze na Naboo, Mustafar i Bespinie.

Pytanie trudne pomyśleć muszę :)

Pojedynek z Maulem na Naboo zrobił na mnie ogromne wrażenie (7 lat wiec diabeł z podwójnym mieczem robi robote). a z nowych filmów to Vader w R1 był mistrzostwem.

U mnie wciąż niezmiennie od lat pojedynek Luke`a z Vaderem na Bespinie. Jakby wziąć pod uwagę tylko filmy Disneya to wahał bym się pomiędzy Vaderem w scenie jak z horroru (R1) a śmiercią Hana (nie żebym się cieszył z samego faktu, ale moim zdaniem udało się stworzyć bardzo mocne pod względem emocjonalnym zakończenie naszego ulubionego przemytnika)

Pytanie na czasie. :D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.