Ruch Oporu

„Ruch Oporu” 1x06 w Polsce i #7 w USA

Różne

W ten weekend czekają nas kolejne odcinki serialu „Ruch Oporu”. W Polsce zadebiutuje „The Children from Tehar” w sobotę o godzinie 9:29. Powtórki o 17:00 i w niedzielę o 7:00 i 22:00.

Kaz poszukuje dwojga dzieci za okrągłą sumkę. Odkrywa jednak, że Najwyższy Porządek również ich szuka.W Stanach zaś będzie miał swą premierę odcinek „Signal from Sector Six”. Poniżej fragment, a obrazki można zobaczyć na Jedi News.

Podczas rutynowych ćwiczeń Kaza i Poego sygnał z prośbą o pomoc prowadzi ich na uszkodzony statek z dziwnymi formami życia na pokładzie.Przed nami także kolejna „Bucket's List”, czyli spis niektórych ciekawostek z poprzedniego odcinka. Są one również dostępne w naszych przewodnikach po epizodach.


Bucket's List: "The Children from Tehar" - Star Wars Resistance on Disney Video


Najnowsze „Resistance Rewind” z odcinka „The High Tower” dotyczy asów, których nieformalnym przywódcą jest Hype Fazon. Donal Faison starał się nadać postaci ton Harrisona Forda, taki, który mówi, że wszystko jest łatwe. Mary Elizabeth McGlynn twierdzi natomiast, że to Freya jest najlepsza, bo najpilniej wykonuje swoje obowiązki, mimo że prawdopodobnie nie widziała prawdziwej walki.Zapraszamy do dyskusji na forum o „The Children of Tehar” i „Signal from Sector Six”.Tagi: Donald Faison (11) Mary Elizabeth McGlynn (4) Ruch Oporu (Star Wars Resistance) (105)

Komentarze (7)

Tuptusie czadziarskie. ~:) Reszta taka se. ~;P

Ale jakiego kombinezonu?

Hera może się pojawić... no nie wiem, pod koniec sezonu? Może razem z Leią, która do tej pory nie miała nawet kwestii mówionej?

Ciekawe, czy będę musiał poprawiać ocenę 1x06? ~;)

Czekam :)

Ciekawe kiedy pojawi się postać Hery. W końcu była jedną z najlepszych pilotek w rebeli .

Myślę, że szykuje się całkiem fajny odcinek.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:
Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.