Star Wars TV

„Galaxy of Adventures” nowym serialem animowanym

StarWarsKids

Dość niespodziewanie w dniu dzisiejszym ogłoszono, że powstał nowy serial animowany przeznaczony dla młodszych odbiorców - Star Wars: Galaxy of Adventures. Jak możemy przeczytać na Jedi News, jego premiera nastąpi już w najbliższy piątek na nowo powstałej stronie Star Wars Kids oraz odpowiadającym jej kanale na YouTubie. Epizody będą ukazywały kluczowe momenty i postaci z Sagi. Pierwszym sześciu odcinkom będą towarzyszyły materiały edukacyjne, które pomogą rodzicom i starszym fanom wprowadzić maluchy w świat „Gwiezdnych Wojen”.

Kolejne epizody pojawią się w grudniu, a od 2019 będą ukazywać się regularnie co tydzień. Będzie to forma świętowania roku przed debiutem Epizodu IX - ostatniego z sagi Skywalkerów. W sklepach będziemy mogli poszukać figurek od Hasbro - w Stanach od 1 grudnia w sieci Walmart, potem w całym kraju.

W wywiadzie dla Oficjalnej producent wykonawczy James Waugh powiedział, że w SW ważna jest rodzinna dynamika, co zostało podkreślone w nowej animacji. Nie wszyscy rodzice uważają, że ich dzieci są gotowe na filmy, ale chcą jednocześnie wprowadzić je do Sagi, stąd też powstał pomysł na serial. Współczesny odbiorca jest przyzwyczajony raczej do mikrozawartości, stąd krótka forma odcinków, lecz twórcy obiecują świeże spojrzenie na znane momenty z filmów.Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Epizod IX: Skywalker Odrodzenie (212) Galaktyka przygód (Galaxy of Adventures) (31) Hasbro (580)

Komentarze (25)

Oni chyba nie mają co robić...

"Let the past die" no chyba że chcesz z niej dalej doić kasę, wtedy w porządku.

Druga sprawa to ciekawe jest, że w tym fragmencie nie ma nic z sequeli :D Jest OT, są Prequele, ba nawet Rogue One a Rey Sue nie widać :D Czyżby Di$n€¥ zauważył jak zbędna i nierentowna jest ta błazemada?

Na końcu chciałbym zwrócić uwagę, że Leia posiada strasznie ostre rysy twarzy w porównaniu do Luka. Najpierw spartaczyli wygląd Anakina w Fod (co na szczęście poprawili), teraz niszczą drugiego Skywalkera.

Wszystko ładne i super, tylko że jak dzieci po obejrzeniu tego podrosną i zobaczą oryginalne filmy, to będą im się wydawać nudne. :-\

"Halloo there!" ;D

Dla mnie bomba 👍🏻☺️

hm, ciekawe, czy tam będzie jakiś nowy content, czy tylko wspomniane "świeże spojrzenie na znane momenty z filmów".

@ShaakTi - przecież krasnoludy walczą tylko pieczywem ;<

Jak ja lubię te wasze narzekania na serial dla NAJMŁODSZYCH :D

Co do newsa - wiadomo coś o dubbingu czy coś?

Ale CZAD 10/10 💗

Hehehe, a potem dumny ojciec (lub matka) puści wdrożonemu młodemu fanowi film, a ten po 5 minutach stwierdzi "Te, ojciec (lub matka), co Ty mie tu za nudne ramoty i zrzynki puszczasz? Ja to znam. Dej mie Gwiezdne Wojny! Buuuuu, aaaaaa"

Oo, poprawiają Lucasa. Ale serio, znowu wałkujemy ten sam temat.

Kurczę, naprawdę mnie zaciekawiło, bo trailer jest zrobiony bardzo fajnie, dynamicznie. Ciekawe czy w takim tempie będą też utrzymane wszystkie odcinki - jeśli tak, to dzieciaki mogą nie wyrobić ;)

Kupili mnie muzyczką. I Lukiem. Gdyby to nie było odtworzenie scen z filmów tylko jakieś przygody Luke`a między ANH i TESB - skusiłbym się na kilka odcinków przynajmniej.

Wiele scen w porównaniu do oryginału jak na sterydach, więcej dynamizmu, wybuchów, ale bardziej nadaje się dla dzieci, tak? :P

Styl lepszy niż FoD, ale czy będzie to coś warte uwagi? Jakieś może historie które dadzą jakieś ciekawostki czy smaczki?

Ja pierd***. Marka stacza się na dno w zastraszającym tempie.

Wiadomo, dla dzieci, ale pod względem animacji i stylu jak dla mnie najlepsza rzecz od czasów Tartakowskiego. Jest w tym jakiś pierwiastek anime. Jeżeli to będzie miało formę króciutkich odcinków, to tym lepiej, mam zamiar to sprawdzić, i kto wie, może obejrzeć dla samej animacji. Moje dziecko jeszcze zbyt malutkie, nawet na coś takiego :)

Wszystko super, ale tylko jedna scena z prequeli w całym trailerze? I to w dodatku bez Anakina. A byłam ciekawa czy zepsuli jego wygląd tak jak w FoD :/

Dzieci niegotowe na film, to takie które nie umieją usiedzieć w miejscu dłużej niż 15 minut. Ale uwierzcie mi, nie ma nic lepszego na freezowanie pociech niż film SW.

Ciekawie kiedy wydadzą coś dla dzieci :P

Nie sądzę by dla dzieci był to kotlet odgrzewany bo nie znają filmów, i dla takich odbiorców jest skierowany. Nie rozumiem dlaczego zawsze marudzicie przy zapowiedziach odnośnie kolejnych bajek ,zupełnie tak, jak byście mieli je oglądać :)

Cieszy fakt, że powrócili do tradycyjnej kreski, ale klimat trochę jak Street Fighter Zero ;)

Co to za małpa lata z Hanem?

Rany boskie, kolejna żenada.

Nope. Styl jest śliczny i żałuję, że "Resistance" nie jest takie, ale ten kotlet jest już tak odgrzewany, że nadaje się na broń krasnoludów.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.