Ruch Oporu

„Ruch Oporu” 1x09 w Polsce i #10 w USA

Różne

W ten weekend czekają nas kolejne odcinki serialu „Ruch Oporu”. W Polsce zadebiutuje „The Platform Classic” w sobotę o godzinie 9:29. Powtórki o 17:00 i w niedzielę o 7:00 i 22:00.

Nadchodzący wyścig staje się dla Yeagera okazją do ponownego spotkania się z dawno niewidzianym bratem Marcusem, który musi spłacić dług wobec organizacji przestępczej.W Stanach w niedzielę będzie miał swą premierę odcinek „Secrets and Holograms”. Poniżej fragment, a obrazki można zobaczyć na Jedi News.

Zdeterminowany odkryć prawdę o kapitanie Dozie, Kaz wyrusza na przygodę wraz z Torrą, by dowiedzieć się o wieży więcej, niż się oboje spodziewali.Przed nami także kolejna „Bucket's List”, czyli spis niektórych ciekawostek z poprzedniego odcinka. Są one również dostępne w naszych przewodnikach po epizodach.


Bucket's List: "The Platform Classic" - Star Wars Resistance on Disney Video


W „Resistance Rewind” możemy posłuchać o statkach. Filoni bardzo się nimi interesuje, a serial, zwłaszcza w stylu anime, dał mu możliwość pokazania różnych okrętów. Każdy z nich jest unikalny i odzwierciedla styl pilota.Zapraszamy do dyskusji na forum o „The Platform Classic” i „Secrets and Holograms”.Tagi: Dave Filoni (410) Ruch Oporu (Star Wars Resistance) (97)

Komentarze (6)

Zapowiada się ciekawie :)

Taki wypełniacz, bez oczekiwanego i oczywistego zakończenia, ale spoko. Pięknie brzmi Dżarek. ~;)

Jakie to jest przykre... ;(

Najpierw statek niech naprawi. :P

W pierwszym odcinku startowal :-D

Czy doczekamy się w końcu Kaza na jakimś wyścigu, bo niby o tym 1 sezon miał też być, a na razie nic nie widać.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:
Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.