Różne

Kurtki w stylu ekipy „Imperium kontratakuje”

Dzięki współpracy Lucasfilmu i Columbii już 7 grudnia będzie można kupić kurtki z futrzanym kapturem. Nie byle jakie, a inspirowane kurtkami ekipy „Imperium kontratakuje”, dokładniej oddziału norweskiego. Bardzo podobne kurtki nosili filmowcy na planie w Finse. Kurtki te były bardzo charakterystyczne i lubiane przez kolekcjonerów.


Mark Hamill, Carrie Fisher i Gary Kurtz na planie w Finse

Teraz każdy może kupić taką kurtkę za około 500 USD. Oczywiście jest to oferta limitowana. Te kurtki są trochę zmodyfikowane względem oryginału. Jednym z ciekawszych dodatków jest naszywka z namiarami GPS lodowca Hardangerjøkulen na którym kręcono część ujęć V Epizodu „Gwiezdnych Wojen” dziejących się na lodowej planecie Hoth. Przypominamy, że wcześniej Columbia oferowała kurtki związane z „Łotrem 1”.Tagi: Carrie Fisher (343) Epizod V: Imperium kontratakuje (491) Gary Kurtz (23) lokacje (95) Mark Hamill (347) Ubrania (77)

Komentarze (9)

Akceptowalne, to są produkty od Adidas (sam posidam Dark Side Imperials Jacket) - i wyglądają mega. Ta kurtka - średniawka...

500$ akceptowalna cena? Może dla Amerykanów klasy średniej.

Zawsze chciałem mieć taką kurtkę.

Ale obciach XDD

O kurde, mistrzowska ta kurtka. Nawet cena akceptowalna.

W rocznikowej cenie 1980$ można nabyć drogą zakupu bezpośredniego w jednym z czterech sklepów kurtałkę sygnowaną przez niejakiego Marka H.

A czarna??? I potem taki cichociemny lezie po drodze i tyle go widać... ~:/

Niebieski dla chłopców, różowy dla dziewczynek

Dokładnie,zdecydowanie czarna

tylko czemu nie ma czarnej...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.