Gry komputerowe

Star Wars Battlefront II ze wsparciem na 2019Twórcy nowego Battlefront-a nie odpuszczają, mimo przeniesienia dużego nacisku na Battlefield V, duża część studia wciąż pracuje nad zawartością dla Battlefront-a. Przedstawiciel studia DICE przyznał niedawno, że studio dostrzega błędy popełnione podczas premiery i zrobiło wiele, aby je naprawić:

„Premiera gry nie poszła jednak po naszej myśli. Zrozumiałe rozgoryczenie graczy, wynikające z modelu progresji, skłoniło nas do wprowadzenia zmian w systemie skrzyń. Dużej części zespołu powierzono zadanie naprawy ekonomii i progresji. Nowy model, pozbawiony elementu losowości w uzyskiwanych w grze postępach i umożliwiający odblokowanie wszystkich elementów poprzez rozgrywkę, zaimplementowano w marcu.”


to ponoć nie wszysto, bo w 2019 roku wciąż możemy liczyć na nową zawartość:

„Początek 2019 r. przyniesie debiut hrabiego Dooku, Anakina Skywalkera, kolejne wyglądy dla żołnierzy-klonów i zupełnie nowy tryb gry, w którym gracze rywalizują o stanowiska dowodzenia i starają się wyeliminować okręt flagowy wroga. Wciąż też pracujemy nad zawartością i nowościami do Star Wars Battlefront II.”


Pozostaje więc czekać na nowe atrakcje, zwłaszcza że dla posiadaczy gry będą one darmowe. Studio DICE i Electronic Arts jak dotąd nie potwierdziły planów wydania w 2019 roku Star Wars Battlefront III. Wiadomo, że takie plany były, ponieważ gra miała być częścią machiny promocyjnej IX epizodu, jednak możliwe, że po zamieszaniu przy premierze "dwójki" zdecydowano o przeniesieniu nacisku na "Star Wars: Jedi Fallen Order".Tagi: Battlefront II (2017) (91)

Komentarze (16)

Ilość grajków w B2 by D. jest pilniej strzeżona, niż plany DS na Scarif.
W B1 nadal chyba gra jakieś 6k, przy czym 0.5k na PieCach. Dziwne.

Ja ostatnio trochę pykam na PC i nawet, nawet spoko się w to gra, chociaż, brakuje mi Jet Packa jako karty ;).

Mój nick Jedi_luk wyślij mi zaproszenie. Proszę się nie śmiać z nicku już kiedyś wspominałem że wpisałem go w przypływie flustracji gdy nie mogłem znaleźć wolnego nicku nie wymagającego żadnych numerów czego nie lubię ;)

Premiera gry rzeczywiście niefortunna, przebił to tylko chyba ostatnio Fallout 76. Ale od tamtej pory gra się zmieniła na lepsze, jest bogata w tryby, mapy i postacie, gra się na prawdę w porządku.

Chetnie jaki masz nick?

Mam dłuższą przerwę od Battlefronta, ale chętnie bym wrócił, zapewne jako „ mięso armatnie” ;) ktoś byłby chętny powalczyć na froncie w odległej galaktyce na PS4?

Tryb battle royale właśnie odbija się wszystkim czkawką, po tym jak chińczycy te gry wywalili ze swojego rynku :D

Ktoś kojarzy ile w Battlefronta gra ludzi? Dla porównania na oficjalnych serwerach CS:GO ciśnie średnio po 300k ludzi, a w weekendy koło 500k (tym bardziej teraz, kiedy dodali tryb battle royale).

Nie wiem skąd te informacje o Battlefroncie III. Byłaby to jeszcze większa klapa niż II po tym co obiecywali.

W takim razie proponuję nowy Battlefront co roku, jak FIFA!

O co wam chodzi? Co chwilę wydają darmowe rozszerzenia, BF2 jest już serio bogaty dosłownie we wszystko.

Ja też bym robił gry dla pieniędzy, niby dlaczego miałbym pracować za darmo? Te dodatki powstają nakładem ludzi, którym trzeba zapłacić.

FOR MONEYZZZ!

Jeśli będzie Battlefront 3, to ja się załamię. Po co komu tyle tego?!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.