Ruch Oporu

Krótkie odcinki z „Ruchu Oporu” - partia czwarta

YouTube

Przed nami nieco spóźnione przez Sylwestra ostatnie trzy z serii dwunastu krótkich odcinków z „Ruchu Oporu”. Jak już wiemy, pełne epizody powrócą za niecałe dwa tygodnie, czyli 13 stycznia. A tymczasem zapraszamy do oglądania.

„Sixty Seconds to Destruction” to krótka opowieść o tym, jak Asy uratowały statek przed rozbiciem się na Kolosie. Odcinek jest szczególnie ciekawy ze względu na to, że część postaci odzywa się tam po raz pierwszy.W „Buggle's Day Out” Kazuda ma kłopoty z ulubieńcem Torry...... a w „The Rematch” po raz kolejny z „Fireball”.Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Ruch Oporu (Star Wars Resistance) (140)

Komentarze (6)

@Finster Vater, coś się przebudziło, wyczuwam wielkie zaburzenie proMOCY :D

Obawiam się że to wygląda jak cokolwiek innego ale nie jak Star Wars. Było wiele różnych pojazdów w starym kanonie, wyglądających fantastycznie jak na SW ale te myśliwce są tak "pojechane", że Virago i Stinger mieszczą się w klimacie. Seriale aktorskie nadciągają.

Rzucili do sklepów figurki (po świętach, ale zawsze - brawo Disney) i chyba jest "zapotrzebowanie społeczne" bo dosyć ładnie przebrane. Co dobrze rokuje na przyszłość.

„Sixty Seconds to Destruction” i to jest to. Więcej takich, reszta też spoko :)

Trochę taka nuda.

Tym razem słabiutko. Ale Bo Keevil się odezwał :D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:
Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.