Gry komputerowe

Uncharted w świecie Gwiezdnych Wojen anulowane.Gry ze świata Gwiezdnych Wojen nie mają ostatnio szczęścia. Nie ma go również projekt, który miał być "Uncharted w Odległej Galaktyce" Niedawno pisaliśmy o odejściu z niego Amy Henning, krótko później ze studiem pożegnała się również Jade Raymond, teraz wygląda na to, że cały projekt trafił do zgniatarki na odpady.

Jest to co prawda niepotwierdzona jeszcze plotka, ale jak donosi serwis Kotaku, zarząd Electronic Arts podjął decyzję o anulowaniu gry tworzonej przez EA Vancouver, a wcześniej przez Visceral Games. Gra zbyt długo pozostawała we wczesnym etapie produkcji, a wynikało to z częstej zmiany koncepcji i zespołu odpowiedzialnego za tytuł. Gwoździem do trumny miał okazać się planowany rozmach co uniemożliwiłoby ukończenie gry na przestrzeni najbliższych dwóch lat. Electronic Arts chce się teraz skupić na tworzonym przez Respawn Entertainment Star Wars Jedi: Fallen Order i wydawaniu tytułów w okolicy premiery kolejnych filmów.
Według innych doniesień, gra nie została całkowicie skasowana, tylko odłożona "na bok", wydawca rozważy powrót do projektu w przyszłości.Tagi: Electronic Arts (119)

Komentarze (16)

OB-SI-DIAN, tylko. Gdy był ku temu czas, ale teraz, gdy już pod opieką MS, to niewykonalne :(, chociaż nie niemożliwe :)

No i dobrze!! Nie wiadomo kiedy by to mialo wyjsc pewnie za kilka lat w dodatku w okol tej gry stworzyl sie juz taki burdel, ze raczej nic dobrego z tego nie wyszlo. Teraz jest przynajmniej szansa, ze zamiast reanimowac trupa skupia sie na bardziej realnych i klarownych projektach.

Eh. Pogram se w TOR lepiej.

@karolaczek
Już odpowiadam, na miejscu Disneya/EA złożyłbym różne propozycje wybranym studiom na takie gry, w jakich dane studio jest dobre, tym, które przede wszystkim byłyby zainteresowane i chciałyby zrobić takie gry. Przykładowo, Petroglyph Studios chciało zrobić kontynuację Empire At War, zgłaszało chęć zrobienia kontynuacji i co ? - zero odzewu. Był nawet swego czasu temat o tym na reddit`cie, wypowiadało się też i samo Petroglyph. Tu nie chodzi o to, że EA nie chce, tylko o to, że założyli sobie taki a nie inny plan na to, jak gry SW mają wyglądać od strony biznesowej. I są w tym konsekwentni, niestety, ze stratą dla graczy, bo to zmarnowany czas.

Rozumiem rozgoryczenie chociaż wyczuwam również hipokryzje jak to czytałem o tym ze EA będzie teraz doić markę i robić grę za gra, komuś na bastionie to nie poszło ;P. Wracając do tematu, komu byście dali licencje? Upadającemu Activision? Wydającemu niedokończone gry ubisoftowi? Pozostaje Rockstar Games, ale przy całym ich dorobku i świetnej najnowszej produkcji nie widzę ich w świecie gwiezdnych wojen, choć jak są każdego trzymałbym kciuki. Może jakieś małe studio którego nie będzie stać na licencje a nawet jak tak to pieniądze które im zostaną wystarcza na zaprojektowanie logo.

Fuck You EA!

Jakoś mnie to nie dziwi. Ubi doprowadziło do upadku M&M, EA nie może być gorsze, doprowadzi do upadku gry SW.

Teraz czekać na petycje fanów do Disney/LFL o zabranie EA praw do tworzenia gier SW ;D

No zajebiście, Uncharted w SW podziela los 1313 i gry o Maulu, a w zamian dostaniemy kolejnego Battlefronta i jakieś mobilki. Na samą myśl o tym chce zwymiotować, fuck you EA.

"Uncharted w Odległej Galaktyce" anulowali kilka miesięcy temu. Teraz anulowali potworka w otwartym świecie z nastawieniem na funkcje sieciowe, który miał powstać na gruzach "Uncharted".
Bez żalu.

Jeśli coś powinno być anulowane, to licencja EA na gry SW.

I bardzo dobrze! Niech jeszcze teraz wyp^Hrzucą JFO i skupią się na mobilkach. początek spoilera Tego też nie potrafią, ale przynajmniej wstydu nie ma. koniec spoilera

JA CIERPIĘDOLĘ !!! :( ...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.