The Mandalorian

Oficjalna zapowiedź „The Mandalorian” w kwietniu


Wygląda na to, że pierwsze zdjęcia i filmiki, a może nawet jakiś zwiastun serialu „The Mandalorian” zobaczymy 11 kwietnia. Składają się na to dwie rzeczy. Pierwsza to oczywiście Celebration, tam spodziewamy się panelu o nowym serialu aktorskim, a może nawet obu serialach (także tym o Cassianie). Druga rzecz to Disney zapowiedział prezentację platformy Disney+ dla inwestorów właśnie na 11 kwietnia. Mają wówczas pokazać też zajawki nowych produkcji.

MakingStarWars publikuje nowe plotki o serialu Jona Favreau. Teraz podobno jest mowa o tym, że serial został osadzony jakieś pięć lat po „Powrocie Jedi”. Okręt głównego bohatera ma się podobno nazywać „The Razorcrest”, choć tu nie ma pewności czy to nazwa statku, czy raczej nazwa typu, podobnie nie wiadomo, czy to „The” na pewno występuje w nazwie. Sam okręt jakoby pochodzi z czasów „Wojen klonów”, zobaczymy na ile będzie stylizowany.

Jednym z elementów tego statku będzie komora do zamrażania w karbonicie. Sugerują też, że odcinki będą trwały około 40-45 minut (a ma być ich w sumie 8).

Inne zebrane plotki sugerują, że być może droid, którego pokazał nam Jon to nie jest IG-88, a IG-11. Podobno w serialu pojawi się Zuckuss, a także wiele obcych ras z klasycznej trylogii jak devaronianie, nikto, trandoszanie, ugnaughci czy nawet jawowie. Zbroja Mandalorianina będzie się zmieniać w trakcie serialu, zobaczymy jak ją ulepsza. Końcowa ma być srebrna.

Premiera oczywiście jesienią, na Disney+.Tagi: Celebration (406) Disney (384) Disney+ (79) Jon Favreau (74) Plotki (1079) Serial o Cassianie Andorze (22) The Mandalorian (122)

Komentarze (26)

To może w takim razie sequel czyli remake prequela R2 :D

Już było:
"Commander Skywalker, this is Rogue Two, do you read me?"

Dobra, może być.
A kiedy Rogue Two?

@HAL
W grudniu 2020!

Czekam na SOLO 2 i Lando 1.

Czekam na The Dead Don`t Die Jarmusch`a. I na kolejny sezon MLB.

Czekam tylko na serial o Cassianie. O reszcie nie warto wspominać.

Mam nadzieję że to anuluj@

Ten serial to będzie uczta dla miłośników starego dobrego EU. :)

Podoba mi się pomysł z komorą na statku. Widać szybki postęp.
Gunganie, ja chcę Gungan! I Ewoków, pod każdą postacią.
A na koniec Mandola pokona Silna Kobieta Phasma i zbierze mu srebrne gacie, marynarę i kubeł. I tak narodzi się Legenda!

HAL, Zwiastowanie to jest w marcu xD

Na bank w grudniu będzie zwiastun, tylko jeszcze nie wiem czego :D

Choć zapewne na poważniejsze zapowiedzi poczekamy do D23 Expo, który odbędzie się pod koniec sierpnia tego roku.

W końcu coś ruszyło, mam nadzieję, że na Celebration naprawdę mocno przywalą - film, serial, gra, zapowiedzi, nic tylko czekać 10/10💗👍

Ciąg dalszy zapaści SW.

Zabrzmiało jak na zebraniu dyrektorów funduszu inwestycyjnego...

Ogólnie to mamy zapowiedź dwóch trylogii, jedna Benioff/Weiss i druga Riana Johnsona. Ale czy coś z tego wskoczy w rok 2020? A co dalej, są w planach spin-offy, czy jednak inne projekty? Bardziej mnie interesują dalsze plany rozwoju marki.

@Mossar
W sumie aż zacząłem sprawdzać jak to było ze spinoffami - wystarczy jak zdjęcia zaczną w sierpniu. Niemniej zostaje kwestia scenariusza, obsady i ekipy, nawet gdyby mieli kontynuować motywy SOLO...

A ja chcę obcych z prequeli też!

"wiele obcych ras z klsczynej..." - i bardzo dobrze! Czyli jednak nie wyparowały/kopneły w kalendarz/zostały porwane przez ufo, jak sugeruje nam to disneyowa trylogia xD

Myślę że może być już preprodukcja filmu przewidzianego na grudzień 2020. Mimo wszystko na Celebration powinniśmy dostać sporo informacji o przyszłości SW. Jeśli nie to znaczy że chyba jest źle i SW nie tylko nie przyspieszy, ale raczej zwolni po IX.

Ja czekam na Mandaloriana i serial o Cassianie (choć wiem że wiele osób krytykuje pomysł). Gry od EA to gry od EA, więc nie mam oczekiwań, możliwe że pozytywnie się zaskoczę. Ep IX przekreśliłem po TLJ, więc czekam na zapowiedź nowych filmów.

@Adakus
W sumie gdyby miał być film kinowy w 2020, to już by musiał być scenariusz i preprodukcja...

Ja tam czekam na zapowiedź, co po epizodzie IX.

Ja chyba jednak na IX ale The Mandalorian może być najlepszą produkcją od lat. No ale się zobaczy :)

Mandalorian, Epizod IX, Jedi: Fallen Order - ciężko mi zdecydować na którą z tych 3 produkcji czekam najbardziej.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:
Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.